Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Daedalon gyógyszer szédülésre...

Daedalon gyógyszer szédülésre fülproblémára. Segített valakinek?

Figyelt kérdés
Egy orvos javasolta nekem a daedalont. A fülem van beduzzadva és lebegő érzésem van. Valaki használta a daedalont fülproblémára vagy szedülésre?

tegnap 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A daedalont én "légszomjra" kaptam. Minden autó utat végig "rókáztam". Indulás előtt egy órával vettem be, abban segített. Fülre még nem hallottam.
tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok idő mire hat.. jó pár nap. Helyre állítja a füledben az erekben a vérellátást
tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi el olvastam aza betagen
tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A deedalon egy hányinger hányás ellen való gyógyszer. Nem tudom mikyen orvos mondott neked ekkora baromságot, hogy ezekre a tüneteidre dedalon való. Főkeg, mert álmosságot, gyengeséget, levertséget is okoz. Lebegnél, szédülnél tovább, csak álmosan gyengén.


Fül orr gégészet felkeresését javaslom, és az orvos " kollégára " ne hallgass.


A szédülés, lebegő érzés egy tünet amit nem elfedni kell hanem az okát diagnosztizálni és kezelni.

tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor vedd be, Daedalont ha émelygés is van a szédülés mellett.

Egyébbként fül orr gégészet valóban. Minnél hamarabb.

tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2

Miért nem jó a vérellátás a fülben? Milyen okai lehetnek?

tegnap 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es válaszát erősiteném. A Daedalon hányinger csillapító.
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A Daedalon tabletta különböző eredetű hányinger és hányás megelőzésére és kezelésére szolgál. Alkalmazható többek között bármely jármű kiváltotta utazási betegségben, különféle hányingert kiváltó eszközös vizsgálatok előtt, vagy szédüléssel is járó középfül eredetű émelygéskor (például Ménière-szindróma)."


~Google~

tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!