Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy melyik kórházban van? 🙏❤

Figyelt kérdés
Van egy alakuló kapcsolatom. Azonban még nem vagyunk együtt, de még is nagyon aggódom érte, mert ma megy kórházba, de nem mondta mi miatt, és melyikbe, de mivel Budapesten lakik, így azok közül valamelyikbe. Amikor legutóbb volt kórházban, akkor azt mondta, hogy nagyon örülne neki, ha bemennék, de mire azt megtudtam már nem volt bent, mert csak egy napos vizsgálat volt. Szeretném őt azonban meglepni, és bemenni hozzá ❤🙏

ma 09:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kerdezs meg tőle
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Milyen fekete szívről beszélsz?


Unatkozol?

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Még nem felnőtt 17 éves én meg 19
ma 10:42
 14/25 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem 2-3 helyen lehet. Heim Pál, Bethesda, budai gyermekkórház. Kérdezd meg tőle, az a legtisztább.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Hiába kérdezem meg, mert nagyon maga alatt van
ma 11:54
 16/25 anonim ***** válasza:
Akkor most józanul gondold vegig: Azt mondta, szerette volna, ha meglatogatod legutóbb. Most újra kórházban van, állítólag nagyon maga alatt, tehát elmeletileg most is örülne a látogatásnak. Tehát ha megkerdezed, elmondja. Ha nem mondja el, akkor meg megerted, hogy nem kell mindent komolyan venni, amit egy 17 éves mond.
ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

16, ha a gyerekem nem mondaná el egy kb idegennek (mert a kérdező az alakuló kapcsolattal nem több ennél), melyik kórházban van, ő meg nekiállna nyomozni és beállítana hozzá, úgy vágnám ki onnan, mint a macskát...

Nem véletlenül nem árulta el. A maga alatt van-ból meg gondolom, pszichiátriai probléma. Pont semmi szüksége egy zaklaró idiótára.

ma 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%

17


Ugyan olvasd már el újra a kommentemet. Szerintem azért csak kiderul belőle, ha több vagy, mint 16, hogy a kislány még véletlenül se szeretné, hogy bemenet hozzá.


"A maga alatt van-ból meg gondolom, pszichiátriai probléma."


Nem tudom, nalunk pl az unokaöcsém eléggé maga alatt volt, amikor kiderult, hogy Crohn beteg. Érdekes, az pl épp nem pszichiátriai probléma.

ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne kezdj utána kutakodni. Ha tudod, tőle kérdezd meg személyesen telefonon, ha nem árulja el, annak meg oka van. Tőrődj bele.

A kórház amúgyse ad ki ilyen infót, mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki melyik kórházban és mely osztályán fekszik.

Ne legyél már ennyire szánalmas.

ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Itt nagyon sok sérült ember van és semmit nem tud a mi történetünkről... Attól mert most alakul közöttünk valami attól még több mint 3 éve ismerem... Úgy hogy itt nagyon sokat befoghatják a szájukat
ma 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!