Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudnám kideríteni,...

Hogyan tudnám kideríteni, hogy melyik kórházban van? 🙏❤

Figyelt kérdés
Van egy alakuló kapcsolatom. Azonban még nem vagyunk együtt, de még is nagyon aggódom érte, mert ma megy kórházba, de nem mondta mi miatt, és melyikbe, de mivel Budapesten lakik, így azok közül valamelyikbe. Amikor legutóbb volt kórházban, akkor azt mondta, hogy nagyon örülne neki, ha bemennék, de mire azt megtudtam már nem volt bent, mert csak egy napos vizsgálat volt. Szeretném őt azonban meglepni, és bemenni hozzá ❤🙏

ma 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

HA szeretné, hogy meglátogasd, megmondta volna.

Írsz neki, hogy szia, szeretnélek meglátogatni, hol keresselek? HA megmondja, oké, ha nem, akkor hagyd békén.

ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Egy alakuló kapcsolatnal, ahol még nem vagytok együtt-bármit is jelentsen ez- biztos nem kellene a másikat kiszolgáltatott helyzetben latni
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő mondta legutóbb, hogy nagyon őrült volna neki. Csak akkor képen tudtam meg
ma 09:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom elkepzelni, hogy komolyan mondta.
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Itt gyakori kérdéseken csak ilyen megkeseredett élettelen emberek vannak?
ma 09:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok megkeseredett, életem is van. Ebből következően rendkívül életszerűtlennek tartom, hogy egy kvázi vadidegen, akivel éppen egy kapcsolatot kezdesz komolyan arra vágyna, hogy a kórházban meglatogasd.

De nagyon egyszerű kideriteni. Írsz neki egy üzenetet vagy felhivod: Juli/Jani, melyik kórházban vagy? Be szeretnék menni hozzád meglatogatni

ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon örült volna, tudnád, hol van.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A fekete szív meg kifejezetten morbid.
ma 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Milyen fekete szívről beszélsz?
ma 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok kórház van Pesten, ha tudod a lakcímét esetleg az alapján meg lehet tudni, de a különböző szakmák máshová tartoznak, szóval ha nem tudod mire ment, nem lesz meg. Végigtelefonálni a kórházakat, hogy Kismiska épp ott van-e meg ambulánsoknál meredek, talán ha tudod az adatait megmondja valaki.


Egyébként meg kérdezd meg, ez nagyon creepy így. :D

ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!