Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit változtatnál pl a sebészet...

Mit változtatnál pl a sebészeti osztályon ?

Figyelt kérdés
Kaptam kérdésnek , viszont nem voltam beteg soha , hogy erre a kérdésre tudnék válaszolni . Esetleg akinek tapasztalata , véleménye van , megosztaná ?

ma 14:03
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Fekvőbeteg osztályon? Pl. nagyobb lehetne a higiénia, ott az nagyon fontos.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy nem tudsz rá válaszolni!


Idegsebészet (BP): a frissen műtött beteg legalább két napig maradhasson ugyanabban a kórteremben, mert eddig minden műtétem után szinte naponta pakolgattak bennünket. Megértem, hogy a nőket és férfiakat külön teszik, és mindig jönnek új betegek, de legyen már úgy kialakítva a szint, hogy elférjenek az eredeti helyükön a betegek. (Nemrég volt felújítva, szóval átépíteni nem lehet, de szervezni valamit csak tudnak.)


Több működő ágy, és olyan nővérek, akik nem azt mondják a műszak elején, hogy fér még abba a pelenkába, és a következő műszakig így töltöd el az időt. Enyhén szólva megalázó.

ma 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!