Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mutét előtt hogy néz ki ez az...

Mutét előtt hogy néz ki ez az egész művelet attól kezdve hogy megérkezel a mutét napján a kórházba hogy kerülsz be a mutőbe hogy kell feldolgozni illetve kik lesznek benn a mutét alatt egy napos urologia sebészet mutét lenne?

Figyelt kérdés
Válaszokat segítséget tanácsot tippet információt szeretnék kérni ebben a témában ezzel kapcsolatban minden fontos lenne
ma 19:36
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Még mindig nem volt elég amiket írtunk? Legalább 3-an bent lesznek. De ahová mész, ott kérdezd meg ezeket.
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mad Max2 ***** válasza:

Nekem a térdemet operálták kétszer is


Az elsőnél mentő vitt be baleset miatt ugy hogy a másodikat írom...


Bementem a korházba, a növérke megmutatta a kortermet, ágyamat.

Volt egy rövid kikérdezés hogy milyen nyavajáim vannak stb... vér vizsgálat.


Aztán mütét előtt bejött a növérke egy ilyen betegtologató ággyal, mondta veztőzzek pucérra és feküdjek fel, ő rámdobott egy lepedőt és guritott a mütőbe


Ott át kászálódtam az azstalra ahol mütenek, megkaptam a gerincbe az injekciót, le is bénultam tőle kb 5 perc alatt derék alatt, combomra raktak egy elszorító övet(gondoloma vérzés ellen) hanyatfeküdtem, elém raktak egy paravánt és elkezdték furkálni nyesetelnia lábamat, miközben az aneszteziologus a fejemnél ült és nézte a vérnyomásom, meg kérdezgetett hogy hogy vagyok.

Kb ennyi:)

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mad Max2 ***** válasza:
Ja, kb 3-4 ember tuti bent volt a mütőben szerintem. ott járkáltak ide oda, miközben trancsírozták a térdemet:D
ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!