Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Több egészségügyi problémám...

Több egészségügyi problémám is van, rázúdíthatom egyszerre a háziorvosra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, durva szorongással küzdöttem eddig az orvosi vizsgálatok miatt, de már nagyon el vagyok keseredve, és muszáj lesz elmennem.

Kistini korom óta erős hátfájással küzdök, mondták is akkor, hogy gerincferdülésem van, azóta szerintem rosszabbodott, már se állni, ülni, feküdni nem tudok, mert sehogy se jó.

Ekcéma (gyanítom) van a kezemen és a tarkómon, undorító, száraz, sebes lesz tőle a bőröm, emellett évek óta nem múló korpával küzdök (a drágább samponok se működtek).

Gyakran van baj az emésztésemmel, fel vagyok puffadva 0-24, a székletem sose tűnik "egészségesnek". Sokszor fáj is a hasam, és feljön a savam.

Emellett mentális problémáim is vannak, szorongok, depressziós vagyok, nem tudok aludni.


Segítségeteket kérem, leüvölti a fejemet a doki, ha így minden problémát összehordva keresem fel? A bunkó hozzászólásokat ignorálni fogom, igen, 20 éves koromra még próbálok ismerkedni a felnőtt élettel.

Köszi a válaszokat:)



ma 03:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Dokitól függ, de elvileg nem üvölthetné le a fejed. Fizeted a tbt jogod van ahhoz, hogy az orvos megfelelő módon ellásson. Menj el hozzá.

Jobbulast! :)

ma 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz, ugyanis ha bármit kihagysz, akkor később olvassa a fejedre, hogy mért nem mondtad hamarabb, ha egybe mondod, akkor meg most. Feltehetően minden mindennel összefügg, így a szorongásod is hathat a hátfájásodra és az emésztésedre és vissza... Hát mégis azt javaslom, hogy mondj el mindent egyben, ha végighallgat az orvos és akkor hamarabb túl leszel rajta.
ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!