Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dobjam ki az oltási igazolvány...

Dobjam ki az oltási igazolványomat? Vagy való még valamire? Kellhet még egyáltalán? Vagy fölöslegesen oltattam be magam?

Figyelt kérdés

szept. 12. 12:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
#4 jól van csiphuszár.
szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Amúgy jogos, EESZT appban fent van minden ha kell.
szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
70%
Most nem értem kinek nem tesztett a #7 válaszom, EESZT-ben minden ott van, sőt megmondták már rég, hogy a kártyára semmi szükség nincs. Most mi az ami nem érthető?
szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

11 legalább a chipet tudnád leírni, de buta vagy mint a tök. Szerintem nem is tudod mit jelent, csak hallottad veled egyívású véglények közt, hogy ilyenkor ezt kell mondani.


Valaki azért chiphuszár, mert nem volt olyan barom mint te, és nem szaladt kísérleti oltásért?

Nekem van kollégám, és most sírdogál, meg rohangál a hozzád hasonló barmokkal egyetemben ügyvédhez, hogy majd jól indítanak kollektív pert németeknél az oltás miatt, mert jajjjajjjajjj azóta folyamatosan beteg, mintha itt németeknél lenne ilyen csoportos per, LOL.


Közben meg aláírtátok, hogy saját felelöségre adatjátok be, mikozben hivatalosan is kimondták, hogy ti vagytok a kísérleti patkányok. :DDD


Mindenesetre köszönettel tartozunk nektek, ti vagytok a járulékos veszteség a kísérletben. Én majd oltatok akkor, amikor már kiforrott a technológia.


Egyébként 4-esnek miért is kellett volna oltatni? Átment rajta a betegség, még a Rusvai szerint is ez adja a legjobb védelmet, ta maaarha.

szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
13 ne várj sokat olyanoktól, akik szerint mindjárt "csiphuszár" az, aki kicsit óvatosabb, és nem béget velük.
szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki a maga módján óvatos. Ti úgy, hogy nem bíztok a tudományos körökben annyira, hogy egy viszonylag kiforratlan technológiára bármi más eszetekbe jusson az elutasításon kívül. Mi úgy, hogy olvasgatunk kicsit, és nem laposföldes alusapkás random grafomán írástudatlanok nyilvánvaló sületlenségeit, hanem mondjuk ahol kutatják és ahol publikálnak vele kapcsolatban, illetve ekörül a sajtóudvart, a kritikusabbakat, szkeptikusabbakat is. Egyszóval ahol szabályosak az érvelések, ahol alátámasztottak az állítások, ahol nem érzelmi alapon próbálnak eladni megalapozatlan véleményeket a gyanútlanoknak. Nyugodt szívvel adattam be háromszor, semmi bajom nem lett tőle, a korábbi, jórészt örökletes betegségeim is legfeljebb időarányosan súlyosbodtak, ha egyáltalán változtak. Nyilván az oltás után semmi tünetem nem volt, a betegség lefolyása először napokig nem sokat moccanós begyengülős volt, a továbbiakban pedig csak a jól ismert gyengeségből fél-egy nap ízelítő, ami huss, elmúlt, a szokásos enyhe lázzal. A legtöbb oltott egyébként ilyen. Tudom, majd X év múlva mind meghalunk, meg ilyenek. Érvelés meg forrásmegjelölés persze már nem jár a csomaghoz.
szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%

#14 IT-ban dolgozok 25+ éve és vegytiszta gúnyból írtam fonetikusan, mert szánakozva röhögök az ilyen konteós futóbolondokon. A "LOL" meg az "XD" végképp komolytalanná teszi az "érvelésedet".

De nincs ezzel semmi probléma, én nem akarom elvenni az életedből ezt a kis élvezetet, amikor az éjszakai szalagmunkából hazamész, nyitsz egy Kőbányait és csillogó szemekkel olvasod Facebookon a konteókat, miszerint Bill Gates megCSIPPeli az embereket, mert ő egy gyíkember és ki akarják írtani az emberiséget. Az ember attól érzi magát okosnak, ami a szintje. Ha neked ez, akkor egészségedre.

szept. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
#15 látom fel sem fogtad, hogy az én válaszom #13-ét támogatja, ezért nyilván felszavaztam és nem le. Ha ez túl bonyolult neked kérj meg valakit, aki elmagyarázza, nem szégyen az.
szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"IT-ban dolgozok 25+ éve és vegytiszta gúnyból írtam fonetikusan"


Dehogy dolgozol. Ha lenne közöd a témához, nem mondanál ekkora szamárságot. Mi köze az IT-nak a chiphez? Kb. mint busszoförnek a szerveskémiázhoz. Égeti a szénhidrogént, de a kémia mindegy neki.


Még ha azt mondtad volna, hogy félvezetö eszközöket tervezel, vagy félvezetögyárban fejlesztesz. Így max annyit tudsz, hogy vam valami "silencium lapka". :)


"én nem akarom elvenni az életedből ezt a kis élvezetet, amikor az éjszakai szalagmunkából hazamész, nyitsz egy Kőbányait és csillogó szemekkel"


Te Kőbányaiban gondolkodsz, ezért projektálsz. Azért ha felénk jársz, látogass meg, meghívlak egy Woltersre.


"A "LOL" meg az "XD" végképp komolytalanná teszi az "érvelésedet"."


Veled egyívásúaktól ragadt rám, szégyenlem is.

Viszont XD-t sehol sem írtam, téged pedig ez a hazudozás tesz komolytalanná.

szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

16# ha olyan nyugodt lennél, és olyan biztos lennél magadban, nem kellene ilyen vehemensen belemagyaráznod más szavaiba azt, amit nem mondott.

Abból, hogy valaki óvatos, és nem szaladt azonnal, közben meg megkapta a covidot, és ezáltal immunis lett, eljutottunk oda, hogy már alusapkás, meg behazudod elöre azt, hogy majd jönni fog azzal, hogy majd x év múlva megdöglesz meg hasonlók.


Nincs szánalmasabb, amikor valaki annyira izomból keresi az "ellenséget", hogy elöre megmondja, hogy mit fog a másik mondani, és az el sem hangzott dolgokkal akar vitatkozni.


Kb. annyira vagy tudományos, mint a középkorban az inkvizítorok, és ha rajtad múlna, már lágerekben lennének az oltatlanok. :)


Már az is eleve az egybitességedet mutatja, hogy "tigezödsz", azaz egy kommentemre nekem T/2-ben kezdesz írni.

Mert a te kifejletlen agyadban csak a mi (azaz felvilágosultak, iskolázottak), meg a ti(azaz buta alusapkás, iskolázatlan, gyárimunkás, raktáros stb.) réteg létezik. Persze aki egy picit is más véleményen van, vagy elfogadóbb, mint ami a te beszükült látókrödbe belefér, az egyböl a "ti" skatulába kerül, akit ki kell gúnyolni, ki kell közösíteni, és a ha a törvény engedné, akár a lincseléstöl sem riadnál vissza.


Ez vagy te. Egy romlott egybites véglény, akinek a befolyásolhatósága miatt vannak/voltak háborúk, boszorkányégetések, és a Föld azon részein, ahol pl. az iszlám megengedi, az ilyen buta emberek miatt van még mindig megkövezés, asszonyok megcsonkítása, stb.

szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!