Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dobjam ki az oltási igazolvány...

Dobjam ki az oltási igazolványomat? Vagy való még valamire? Kellhet még egyáltalán? Vagy fölöslegesen oltattam be magam?

Figyelt kérdés

szept. 12. 12:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell kidobni, sosem lehet tudni, kelleni fog-e még. Egy kis kártya elfér az igazolványok közt, nem foglal sok helyet.
szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem azt hiszi, ha jön a covid, majd felmutatja neki az igazolványt, az pedig továbbáll. :DDD
szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Rakd el, de ha nincsenek lezárások meg komolyabb járvány a kutyát nem érdekli. #2 meg #3 hamar elfelejtettétek, hogy évekkel ezelőtt a gépre sem engedtek fel igazolvány nélkül.
szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

4 nem felejtettem el. Nekem azóta sincs igazolványom (pontosabban van összesen egy db 2016-as tetanusz matricával), és pont az ilyen marhák miatt voltunk zsarolva, akik hajlandók voltak csak a papír miatt kísérleti patkány szerepben tetszelegni.

Nem engedtek fel? Akkor nem repültem 1 évig. Nem kötelezö.


Amúgy engem elkapott a covid, és utána nagyon nem bántam meg, hogy emiatt nem oltattam.


3 nap láz, meg fejfájás? Ennyi volt. Egy influenza jobban megviselt.

szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

#5 mázlis vagy. Én másfél hónapig voltam tőle mozgásképtelen fekvőbeteg


Kérdezö: ne dobd ki, de nem is kell magadnál tartani.

Felesleges meg nem volt beoltani mert ha nem lenne a lakossag nagy resze beoltva akkor máig lezárások lennének, maszkkal közlekedés stb

szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
Ne dobd ki, ha már beoltattad magad. Soha nem lehet tudni, mikor találnak ki valamit.
szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
EESZT-ben fent van ugyanaz, sőt bővebb információkkal,felesleges már a kártya. Mobil appban is lekérhető.
szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Csinálhatsz vele kokó csíkot, másra már nem jó. Rég lejárt, mi a francokat igazolsz vele??? Minden ott van a felhőben 🙄
szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Majd, ha van autód, akkor télen azzal kaparod le a jeget az autó szélvédőjéről.


[link]

szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%
Covidnál már nem lesz rá szükség, a következő pandémiánál meg már elavult lesz a kártya használat, mivel már most is fent van a digitális rendszerben, mivel, hányszor oltottak, nem kell egy darab vacakot hordoznod magadnál. A kártyának csak átmeneti szerepe volt ebben.
szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!