Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hallgatózás ruhán keresztül?...

Hallgatózás ruhán keresztül? Normális ez??

Figyelt kérdés
A szívemet az ingemen keresztül hallgatta meg a doki. Szívzörejt hallot. Szerintem csak az ing susogását.

júl. 19. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A szívzörej alapvetően nem akkora probléma sok minden okozhatja akár súlyos szívbetegség is de ez ritka, jellemzően jóindulatú.


Vizsgáltatsd ki, szerintem a szívzörej és az ing susogása között van különbség, de reméljük csak az ing volt.

júl. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ideje lenne már, hogy az oltásokat is pulóveren keresztül adják be és nagykabátban műtsenek.
júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
30 éve dolgozom egészségügyben de életemben nem hallottam olyanról, hogy ruhán keresztül is lehet szívet hallgatózni. Persze én nem nagyon szoktam fonendoszkóppal dolgozni, maximum vérnyomásmérésnél, de akkor is én kizártnak tartom, hogy ruhán keresztül hallgatott szívhangokról lehet szakvéleményt alkotni.
júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Privát: "Szia, hány éves vagy és milyen nemű?"

44F


Olyan a munkám hogy rendszeresen kell mennem orvoshoz időszakos alkalmassági vizsgálatra. Sosem találtak semmit.

De persze ez most bekerül a kartonomba és nyugdíjazásomig magyarázhatom hogy mi történt. Meg persze mehetek ilyen-olyan vizsgálatokra, kérhetek rá szabadságot, stb.

Köszönöm "doktor"nő!

júl. 19. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatja a doktor, hogy kényelmetlenül érzed-e magad ha levetkőztetnek. Haladunk a korral biztos sokan kireklamálták hogy ők márpedig nem szívesen vetkőznek le egy rutinvizsgálaton. sok nőgyógyásznak van ebből problémája. Kiterjesztették az egész egészségügyre. Hiszen mindig ott a kérdés, valóban indokolt levetetni a beteg ruháját?
júl. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ahogy 5-ös írja, változik a világ (szerencsére!) ezen a területen is: igen, valóban sok lány és nő reklamál - jogosan! - hogy miért kell levetni az inget, sőt a melltartót egy hallgatózáshoz. Igazuk van.

Szerencsére egyre több orvos érzi át a változás, a betegek szeméremérzetének jogosságát, és nem vetkőztet, ha nem muszály. Pl. hallgatózás, ekg, tüdőröntgen - ezeknél az volt a protokoll, vetkőztetni kell, de mára sok helyen változott a betegek számára előnyösen.

Én férfiként is üdvözlöm ezt.

(Ettől még simán lehet, hogy a te orvosod egyszerűen csak siettetni akarta a dolgokat.)

júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már ki volt gombolva az ingem és vettem volna le, de mondta hogy ne. Lehet az izzadt férfi testhez nem akart hozzáérni.

Ezt az álprűd baromságot meg ti beveszitek? Anyám borogass! Nagy a baj a fejekben!!

A nők a lehető legkisebb bikiniben mutogatják a p...kat a strandon, a youtubeon, tiktokon, stb. Aztán egy zárt orvosi rendelőben, plusz paraván mögött az orvosnak aki rohadtul nem a testségre kiváncsi az előtt meg nem meri ledobni a göncöt? Ugyanmár... megint csak valami hülye téma amin rágódni lehet.

júl. 19. 10:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Van sok ilyen, meg van aki nudistastrandra jár, mégis felveszünk ruhákat az utcán. Szerintem is csak nem akarta összekoszolni a cuccot. Viszont ez csak egy szúrópróba szerű hallgatózás ha kivizsgáltatod és kiderül hogy nincs szívzörejed akkor papír sem lesz róla.


Szerintem örülj neki mert másnál meg nem derül ki így a probléma aztán nem tudja miért esik össze a munkahelyen.

júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem fogod fel hogy nincs semmi bajom!?
júl. 19. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:

7

Ne hergeld fel magad...

Más egy bikini, és más pucéran lenni. Ezt azért te is érzed. (Az pedig, hogy az orvos hány meztelen testet látott, qrvára nem érdekel - én nem vetkőzöm.)

júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!