Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit lehetne tenni,ilyen...

Mit lehetne tenni,ilyen 'fekete angyalokkal"?

Figyelt kérdés

Mivel semmi bizonyítékom nincs ezért nem írok várost sem. Legyen ez egy elméleti kérdés.

Van egy barátom, kb 1,5 éve dolgozik egy nagy város kórházában mint ápoló.

Mióta elkezdett ott dolgozni teljesen megváltozott. Eddig is mesélt hajmeresztő dolgokat, de múltkor kibukott és mondta,hogy fontolgatja,hogy otthagyja.

Azt mesélte,hogy ami betette nála a kaput az néhány "régi motoros" kolléga. Akik ha alkoholista, drogos stb. az ő szavaikkal élve sopredek kerül be az osztályra akkor tesznek róla,hogy ne kerüljön onnan ki.

Sajnos nálunk a csaladban volt ilyen személy, aki korhazban hunyt el. Azóta ezen gondolkodom,hogy vajon mióta mehet ez? Mindenhol csinálják az országban?

Nem feltétlenül azt mondta,hogy megölik csak,hogy tesznek róla,hogy ne menjen már haza onnan.

Én megértem,hogy ezt nem birja feldolgozni. Azóta én is ezen agyalok és nem akarom ezt annyiban hagyni. De ha besétálnék ezzel a rendőrségre max a barátomat tudnám bajba kerverni. De bizonyítekom semmi.

Valakinek bármi tipp?



júl. 7. 12:21
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kétlem,hogy bemondásra,0 bizonyítékkal doglalkoznának vele. Meg ahogy itt többen írták meg ahogy üzenetben is többen írták sokszor csak éppen nem tesznek semmit. Nem adnak nekik vizet szándékosan. Felvezezik ugyan a kartonba, de nem kapja meg a gyógyszereket stb. Tehát úgy ölik meg,hogy ne tűnjön szándékosnak. De nem hagyom ennyiben. Csak meg. Em tudom hova tovább
júl. 11. 00:55
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Robin Cook.
júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!