Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kötelező méhnyakrák szűrés?...

Kötelező méhnyakrák szűrés? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok,a nőgyógyászok nem is ajánlják az ilyen szűrést addig.Legalábbis az én orvosom nem ajánlotta.Ilyenkor mi van?

Nonszensz,hogy kitalálták ezt a hülyeséget. 25/N



jún. 26. 19:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
20: korrekt hozzáállás, kár, hogy az elitből és a legtöbb polgár nem így gondolkodik.
tegnapelőtt 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hogy kevesen vannak így vele, de nekem például gondot okoz levetkőzni és szétdobni ugye a lábam is egy idegennek. Gondot okoz az is hogy fogdos ott. És gondot okoz az is hogy bedug valamit, amivel még ki is tágít. És mint fentebb írták lehet hogy ez a kapírgálás sem mindig szerencsés vagy mindig sül el jól.

A másik meg az, hogy bármilyen hihetetlen, van egy-két nő a földön aki egyáltalán nem él nemi életet. Ők azért nem nagyon kapják el a hpv-t. És nekik igen is hogy sokkos lehet egy ilyen vizsgálatot átélni. Azért ennél megalázóbb procedúrát nehezen tudok elképzelni. Talán még a seggben túrkálás hasonló.

tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

22

Teljesen igazad van, és nem vagy ezzel egyedül!

tegnapelőtt 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

"Invazív, fájdalmas, kellemetlen, megalázó vizsgálatot nem szeretnék. Márpedig a vastagbéltükrözés, nőgyógyászati vizsgálat ilyen. Köszönöm, nem. "


Pontosan. Tetejébe abban az intézményben, és annál a dokinál, akit ők kijelölnek.

tegnapelőtt 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

14, senki sem kapaszkodik az invazív szóba.

Invazív, ha beléd nyúlnak.

Natív, ha nem nyúlnak beléd.

Senki nem divatból használja a kifejezést. (Amúgy az ügyeletes troll vagy, aki minden egyes ilyen topicba itt a gyk-n beleugat baromságokat.)

tegnapelőtt 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

24.: Szerintem azt elfogadják, ha valaki abban az időben megcsináltatta már épp mással, nem hiszem, hogy pl. egy hónappal korábban végzett vizsgálatot megismételtetnének. Az orvos személye is mindegy szerintem. Egy mammográfiát még veszélyes is lenne megcsináltatni túl gyakran.

Eleve a kapacitásbeli problémák miatt is célszerű, hogy valaki pl. magánorvosnál csináltatja meg ezeket.

tegnapelőtt 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!