Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánorvosnál miért hiszik...

Magánorvosnál miért hiszik azt, hogy a beteggel való ordítozás stb. után, a beteg őket fogja választani?

Figyelt kérdés

Mai történet: családtagom szeretett volna időpontot kérni, de a telefont felvevő asszisztens ordítozott, hogy a családtagom miért hívogatja állandóan (három alkalommal két óra alatt) őket. Ha egyszer ezt írják a honlapjukon...

És még az orvos + az asszisztens volt felháborodva, hogy nem hozzájuk megy majd a családtagom...


Tényleg azt hiszik ezek az emberek, hogy olyan fizetős helyre megy a beteg, ahol már az időpont kérésekor kiabálnak, becsmérlik a beteget? Tényleg itt tart a hazai magángyógyítási piac?


máj. 7. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Mert kiégtek, elegük van, és nem elég tudatosak. Máshová kell menni.
máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Most ez nem tiszta

Miért hívta ennyiszer,ennyi idő alatt?

Nyilván nem kellett volna ordítani de az azért bosszantó lehet hogy 3-szor hív ugyanaz időpont miatt

Mégegyszer nem kellett volna ordítozni az asszisztensnek

máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert már ott is van elég beteg. Már nem különlegesség. Én azért kezdem el régebben járni pl. magánba nőgyógyászhoz, mert leghamarabb 1 hónapra van időpont a tb-sen. Magában régebben volt pár nap alatt. Most már ott is legalább két hét.

Jól teszi a családtagod, hogy nem megy oda többet. Ha nem tetszik nekik, hogy telefonon hívják őket, akkor adjanak meg másfajta bejelentkezési módot. Pl. van olyan rendelés, ahova csak online lehet. Azt én szoktam intézni idősebb családtagoknak :)

máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem ez nem érthető. Miért hívta 3x? Mit írnak a honlapjukon?
máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fura egy magánorvos, az egyik amiért fizetek egy magánorvosnak pont az, hogy ne viselkedjen velem bunkó módon.
máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy az egyik fél nagyothalló. Még az is lehet, hogy ez egy fülészet eleve.
máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet érteni?? Azért hívta 3x, mert nem vették fel.
máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7.

Akkor honnan tudta, hogy ő volt?

máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!