Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Más megyében lévö kórházban...

Más megyében lévö kórházban is elvégeznék a rutin mütétemet?

Figyelt kérdés
Lesz egy rutin mütétem.De Én nem szeretném ha a körzeti kórházba csinálnák.Elvégzik más megyei kórházba is?
2010. okt. 15. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvégzik, csak az a kérdés, hogy TB támogatásra-e.. Ez egy kicsit bonyolúltabb ennél, de elméletileg lehetséges, csak ott már kell befogadó orvost keresni stb. Ha van lehetőséged, akkor arra a pár napra ideiglenesen be kellene jelentkezni(okmányiroda 2 papír és adják is az új lakcímigazolót) valami ismerőshöz és akkor szó nélkül kötelesek megcsinálni. Egyépként pedig azt javaslom, hogy menj el abba a kórházba a megfelelő szakrendelésre, ahová menni szeretnél és ott beszéld meg az orvossal, hogy ott akarod műttetni magad. És ha a kórháznak van kapacitása, akkor vállalják. Ne feledd vinni az összes papírod, leleted, ill. hogy a műtétre kell háziorvosi beutaló, és jelened kell, hogy melyik kórházba mész.
2010. okt. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miféle műtétről van szó?

És kinek rutin? Neked? Nem az első?


Én tapasztalataim alapján már ódzkodom attól a kifejezéstől is, hogy RUTIN, mert amiket pl rajtam csináltak, az elvileg mind rutin és most szenvedek miattuk, mert el lettek rontva. Méghozzá Pesten, elvileg jó (vagy jobb) kórházakban...

2010. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen műtétről van szó?
2010. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!