Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kaszkadőr szeretnék lenni....

Kaszkadőr szeretnék lenni. Hogyha magyarországon elvégeznék egy ilyen iskolát, azzal mehetnék filmekbe szerepelni vagy ha azt megcsinálom hivnak majd valahova?

Figyelt kérdés

Ugy értem hogy kifizetendő állás ez?

köszönöm:)


2011. szept. 1. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint "kifizetődő"-e? :)


Ha nagyon ügyes vagy, és még szerencséd is van, akkor szerintem ezzel jól lehet keresni.

Ugyanakkor nem hiszem, hogy csak simán attól, hogy elvégzed a sulit, zöld utad van filmekbe... El kell járnod válogatásokra ("castingokra" :P), pont, mint a színészeknek, vagy valami csapathoz kell társulni...

Hívni max. akkor fognak, ha valami nagyon különös tudásod van, és pont az kell. Egyébként neked kell munkát keresned.

Legalábbis én így tudom, de nem ilyen szakmában dolgozom, úgyhogy tévedhetek.

2011. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha errevoltam kíváncsi... köszönöm:)

De hogyha elvégzem az iskolát és enm vesznek fel egy filmbe se akkor cseszhetem az egészet nem???:s

2011. szept. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!