Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a velemenyetek errol hogy...

Mi a velemenyetek errol hogy ennyire raeroszakoljak az emberekre az oltast?

Figyelt kérdés
El vagy lehetetlenitve ha nem vagy beiltva, mikozbe a politikusok eroszakoljak az emberekre ugy hogy ok nincsennek beoltva. A WHO kiadta hogy tonkreteszi az immunrendszert a sok oltas, erre meg jobban kampanyolnak mellette. Speciel en fiatalon miert vegyek fel 3-at ha 0% az eselye annak hogy a COVID elvisz.. az oltastol nagyobb szazalekban lehet bajom.. baratnom az oltas ota fogamzasgatlot szed mert tonkretette ahormonhaztartasat.. ja persze nem az oltas miatt erdekes 12 eve napra pontosan megjon aztan ket oltas es ugrott.. vicc ez már, ja es 6es felmillio oltottal is a halalozas detto ugyan az mint tavaly ilyenkor.. akkor mi ertelme is van?

2022. jan. 17. 22:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
27%
#19 vagyok. Nem is tudom minek töröm magam, hogy valami értelmeset írjak, mert rájöttem, hogy az ehhez hasonló kérdéseknél csak az a kérdező célja, hogy megerősítsék a véleményét, hogy megerősítsék neki az oltás nagyon rossz, Bill Gatesék meg akarnak minket ölni és így tovább. Szóval ha van itt valaki, aki tényleg valami konstruktív választ szeretne adni, hagyja a francba, nincs semmi értelme. Ezeken az embereken nem lehet segíteni.
2022. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
90%

A saját életemet úgy teszem kockára, ahogy jónak látom.


Két oltást kaptam, a harmadikat köszönöm, nem kérem.


Lehet ezt erőltetni, de kontraproduktív. Láthatjuk, hány oltott intett be a harmadikra már.

2022. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
86%
31:es Akkor szerinted mi a célja a kormánynak az oltással kapcsolatban? Mrt hogy nem a covid miatt csináljak az ezer százalék. Ha ez nem igy lenne akkor február 15-től nem vezetnék be azt hogy aki átesett a viruson az sem védett és nem is lesz védett csak az akinek oltási igazolványa van és mindig b evan oltva é ahányszor az oltással amit a kormány mond. Ezek amiket kitalálnak a kormány hogy nem elég 1 oltás meg 2 oltás meg 3 oltás meg 4 oltás illetve nem elég az hogy valaki átesett a viruson hanem csakis az oltás. Ez számomra felerősiti azt hogy bizony a kormány pénzt kap azért hogy beoltassák a népet minél több vakcinával. És mivel pénzt kap ezért a kormány, ezért valami célja csak van az oltásnak, ami nem jó az emberiségre nézve.
2022. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
86%

#33 Az IMF vezérigazgatója: [link]


A videót nem tehetem be, de ez a képkocka sok mindent elárul..

2022. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
47%

#31

Értékelem, hogy legalább értelmesen kérdezel és nem ugrasz rám eszeveszett agresszívként, ahogy azt a legtöbben csinálják, akik "más véleményen vannak". Habár jegyezzük meg itt, hogy a tudomány nem vélemény kérdése, de mindegy most. Több ellenérvem is van az ellen, amit írtál és kezdem a leghülyébbel.

Az Orbán kormány ugyanúgy az EÚ-tól kapja a vakcinákat, kivéve a Sputnik V-t - itt megjegyzem, hogy nem tudom oltanak e vele még Magyarországon, mert nem lakok Magyarországon. Tegyük fel, hogy pénzt kapnak érte - amire semmi bizonyíték (!) -, ami teljesen logikátlan már azért is, mert Orbán egyik legnagyobb ellensége az EÚ. Tényleg tőlük akarná az esetleges pénzt? Miért jó az EÚ-nak ha még ők fizetnek azért, hogy Orbán beoltassa az embereket? Miért jó a pharmaceutical companiesnak ha ők fizetnek azért, hogy Orbán beoltassa az embereket? Ezeken a teljesen logikus kérdéseken elgondolkoztál?

A másik érv, hogy hű de sokat keresnek az oltásokkal a pharmaceutical companies. Mikor nem keresetek sokat? Ha egy gyógyszeren nem keresnének, akkor nem gyártanák. Logikus. Megnőlt volna hatalmasan a pharma companies keresete azóta, hogy COVID-19 elleni vakcinákat gyártanak? Nem. A COVID-19 elleni vakcinákkal keresik a legtöbb pénzt? Egyáltalán nem.

A harmadik dolog az, hogy nem csak Magyarországon van/lesz 3. oltás, hanem lényegében az egész világon. Akkor most szinte minden kormány rossz és korrupt? Mindenkit megvett a nem tudom ki? Egyáltalán kinek van annyi pénze, hogy mindenkit megvásároljon? Legyünk már kicsit realisztikusak könyörgöm.

2022. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
74%

35-ös: Javaslom hogy nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=wkPOeNZbUEI

Ebből minden kérdésedre választ kapsz. Nem egy ember ad pénzt a világ összes kormányának. Klaus Schwab ennek a névnek nézz utána. És nézd meg a videót is és talán rájösz te is az igazságra.

2022. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
72%

" Legyünk már kicsit realisztikusak könyörgöm."

- legyünk már tájékozottabbak, könyörgöm, tanuljunk már meg utána nézni dolgoknak. IMF....

2022. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
16%
#36 Oké, akkor most ha egy nem tudom kicsoda azt állítja minden bizonyíték nélkül, hogy ez és ez az igazság, akkor tényleg az lesz? Még szerencse, hogy nem így működnek a bíróságok, mert jókora baj lenne.
2022. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

#36 Köszi ezt a videót!


Ennek egy részét már eddig is tudtam, de ebben nagyon szépen össze van szedve a lényeg!

2022. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyre többen adnak hangot az eddigi konteós oldalnak, és teszik szóvá, hogy valami nincs rendben, és kivonulgatnak az utcára. De senki se higyje azt, hogy vissza fogunk állni a normális kerékvágásba.

A covidolás, a migránsozás, az energiaválság ezek szándékosak. És azzal is számoltak a tervezők, ha sokan felébrednek. Mikor van egy ilyen nagyszabású terv, sosem hátrálnak meg. Ezek a dolgok évekre előre ki vannak tervelve. Tudnak még olyan válságot előidézni, hogy az országok letérdeljenek...

2022. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!