Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a velemenyetek errol hogy...

Mi a velemenyetek errol hogy ennyire raeroszakoljak az emberekre az oltast?

Figyelt kérdés
El vagy lehetetlenitve ha nem vagy beiltva, mikozbe a politikusok eroszakoljak az emberekre ugy hogy ok nincsennek beoltva. A WHO kiadta hogy tonkreteszi az immunrendszert a sok oltas, erre meg jobban kampanyolnak mellette. Speciel en fiatalon miert vegyek fel 3-at ha 0% az eselye annak hogy a COVID elvisz.. az oltastol nagyobb szazalekban lehet bajom.. baratnom az oltas ota fogamzasgatlot szed mert tonkretette ahormonhaztartasat.. ja persze nem az oltas miatt erdekes 12 eve napra pontosan megjon aztan ket oltas es ugrott.. vicc ez már, ja es 6es felmillio oltottal is a halalozas detto ugyan az mint tavaly ilyenkor.. akkor mi ertelme is van?

2022. jan. 17. 22:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
28%

Ránk cigányokra, nem vonatkoznak ezek.

Aki akarta már beoltatta magát, más meg nem kér belőle, és ha erőltetni próbálják annak nem lesz jó vége.

2022. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%

Engem már egyre jobban elkeserít ez az egész helyzet.. :(


Attól tartok hogy választások után nálunk is hasonló dolgok lesznek.. [link]

2022. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
Ez a véleményem : 🤮
2022. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
81%

Egyre jobban az látszik hogy mégis van igazságalapja annak amit ennél a kérdésnél a 4-es válaszoló másolt be..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1146834..

2022. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
16%
Az emberek önzők, nem veszik fel maguktól az oltást. Veszélyeztetik az egész társadalmunkat, mert elhiszik a facebook álhíreket. Közösen kell kockázatot vállalnunk, hogy megvédjük idős honfitársainkat is!
2022. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
19%
4, miért hivatkozol magadra más személyként?
2022. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Az idős honfitársunk akárhány oltást felvehet, ha az immunrendszere gyenge.. nem fog örökké élni senki sem.

A fiatalok meg ne gyengítsék már le az immunrendszerüket, ez az önzőség.. egy olyan vírusról van szó ami 0.1%-ban öl és teszt kell hozzá hogy kimutassák😂 világ vicce

2022. jan. 17. 22:56
 8/42 anonim ***** válasza:
22%

Mindenkinek a saját döntése, hogy beoltatja-e magát. Ami azért érthető: nehogy már kutatók, tudósok és orvosok mondják már meg nekem, hogy a védőoltás biztonságos.

Mert egy kísérleti stádiumban lévő génmódosító genetikai löttyről van szó!!!! Nincs vele 60 éves tapasztalat, mint a lóbalzsammal és Manci néni is dicséri!

Megnéztem, mai napig a világon összesen csak 9,64 milliárd dózis COVID-vakcinát adtak be. EZ SEMMI!!! Á, dehogy, nincs vele tapasztalat!!!!!!!

Mi van, ha éppen Djokovic változott volna gyíkká a lötty miatt? Hogy fogjon úgy teniszütőt!?

Mit szólt volna a világ, ha élő közvetítés alatt, meccs közben dobja le ő is a farkát? Hát ezért senki sem vállalja a felelősséget!

Dr. N. H.

2022. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Mert olyan qrva nagyon számít az oltás utolsó. Kétszeresen és háromszorosan oltott munkatársam is van állományban coviddal. Nemcsak elkapni tudják, hanem fertőzni is ugyanúgy.


Én leszarom, hogy önzőnek vagy valami másnak titulál-e a magadfajta. Én döntöm el mit adatok be magamnak. Márpedig én nem azt látom és tapasztalom, hogy megéri beoltatnom magam

2022. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Kedves Dr N. H

A WHO kimondta, hogy a sok vakcina az immunrendszert legyengíti, kifárasztja a szervezetet.

Én 20 évesen egészségesként átestem a víruson, úgy, hogy észre sem vettem. Attól nagyobb védettség mi lehet? A szervezetem ismeri. Minek adassam be a vakcinákat? Az Astra Zenecarol is MA!! derült ki, hogy gerincvelő gyulladást okozhat.. ergo kísérleti még most is, ha nem az lenne már az első alkalmazás óta ismernénk minden mellékhatását.

És nem egyéni döntés a vakcina. Nézze meg hány egészségügyis oltatta be magát csak azért, hogy ne kerüljön az utcára… ez mindenről szól csak nem a szabad emberi jogokról

2022. jan. 17. 23:03
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!