125mg medrolt kaptam 5 napig vénásan meg 3 napig 5ml vasat. Mennyi javulást várhatok? Ma 1 kicsit szédültem.
Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 19:05
1/3 anonim válasza:
Mire kaptad? A medrol nagyon erős szteroid, te lórúgás adagban kaptad! KELL, hogy legyen hatása! Csak nagyon lassan lehet leépíteni, nem szabad egyik pillanatról a másikra elhagyni.
Számolj a mellékhatásokkal, hízás!!, arcpuffadás, pattanások. De ezek átmenetileg vannak, és a gyógyszer kiürülése után természetesen elmúlnak!
2/3 A kérdező kommentje:
crohn betegség.
2010. szept. 6. 14:20
3/3 anonim válasza:
Az egy nagyon komoly betegség, nem semmiért adták. Hány éves vagy? A lányom szintén chron beteg, vannak tapasztalataink. Sajnos ezért vagyok hozzáértő :(
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!