Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A párom 2 hete volt tüdőszűrés...

A párom 2 hete volt tüdőszűrésen, és most kapott levelet, hogy holnap menjen vissza. Ez mit jelent? Találtak valamit? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Egy hónapja halt meg apukám tüdőrákban, 3 hónappal előtte derült ki.
2010. szept. 1. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
egyszer engem is visszahívtak, mert foltok voltak a felvételen. Aztán kiderült, hogy nem daganat, csak nyirokmirigycsomók.
2010. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokszor csak nem sikerült a felvétel (nem értékelhető), de ezt csesznek ráírni és a frászt hozzák az emberre.

Illetve egyáltalán semmit nem írnak rá, hogy miért is.

2010. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogadd részvétem apukád miatt.

Egyszer engem is hívtak vissza... Ne gondoljatok rögtön a legrosszabbra. Nálam a nem jól sikerült felvétel volt az oka (ér árnyékok). Én is rettenetesen paráztam hogy mi lehet, ugyanis képtelenek voltak megmondani miért szükséges újabb vizsgálat.

2010. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Engem is visszahívtak egyszer, kiderült, hogy az egy évvel azelőtti hörghurutom kétoldali tüdőgyulladás volt, csak a háziorvosom félrenézte... Két ökölnyi folt volt a tüdőmön 24 évesen, és egy olyan gyógyszertől, mint a lándzsás útifűszirup, teljesen elmúlt szerencsére. De 3 napig nem nagyon aludtam...
2010. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!