Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit illik adni? Mennyibe...

Mennyit illik adni? Mennyibe fog kerülni?

Figyelt kérdés

a szent imre kórházban fognak műteni visszérrel bokától comb középig (dr. Mogán Isván)

mivel nem kerületi lakos vagyok külön szobát "kell bérelnem" de a pontos összegét nem mondta és a honlapjukon sincs feltüntetve.

mennyit adjak az orvosnak műtét után, és az árakról valaki infot?


2010. aug. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondta egyátalán hogy kell fizetned?A Szent Imre korház,nem magán korház,a tb-d állja a költségeket.Egyébként,szinte a legjobb korházba mész,nagyon kúltúrált hely.
2010. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azt hogy a szobáért fizetnem kell azt mondta, csak nem tudta pontosan, hogy mennyit.

a műtét tb-s igen, de báttyámnak tavaly műtötte, aki 40 ezret adott, de nekem most nincs ennyi pénzem rá. azért érdeklődöm, hogy ki szerint mennyit illik adni...

2010. aug. 27. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 20-as is elég.
2010. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is kb annyira gondoltam... főleg, hogy a szobáért fizetni kell... (a bátyámnak nem kellett a szobát fizetni)
2010. aug. 27. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!