Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megyeszékhelyen járok magánren...

Megyeszékhelyen járok magánrendelésre egy főorvoshoz. Illik megkérdezni előre, hogy mennyibe fog kerülni a szülés? Vagy elég borítékba tenni azt az összeget, amit én szánok neki?

Figyelt kérdés
28hetes kismami
2009. máj. 4. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, én megkérdeztem, mert nem akartam kellemetlen meglepetést később. Eléggé megsértődött, és azt mondta, hogy ő nem kér semmit a szülésért. Ami persze baromság, mert nyilván ingyen nem jön be, ha nem ő az ügyeletes. Úgyhogy aztán úgy kérdeztem, hogy mennyit szoktak adni a hölgyek. Erre aztán válaszolt.

De általában azt mondják, hogy a rendelés árának 10-szerese.

2009. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha magánrendelés, akkor gondolom fix tarifák vannak, számlával. Gondolom a vizsgálatokért is kér. Akkor megkérdezheted. A vizsgálatok árát is csak megkérdezted, vagy mondta magától?

De ha csak úgy hasra ütsz és adsz neki valamit a vizsgálatokért, akkor az csak "para" és akkor számla sincs róla. Szóval, ha így van, akkor ne kérdezd meg, hanem adj, amennyit gondolsz. Ha nem tetszik, így járt!

2009. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind várja,ha nem is ad egyértelmű választ akkor is. Én megkérdeztem válaszolt is, de úgy tudom az összeg a borítékban szokott lefelé menni annak függvényében ki,hogyan van megelégedve a szolgáltatásokkal!
2009. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van olyan nőgyógyász, aki ad számlát? Én már 4 különbözőnél jártam, de egyik sem adott.
2009. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi,a magánrendelés 7000,de én 30000adtam elsőnél,és most sem jut több.Nagyon ciki,17éve ő a dokim.És aki semmit nem tud adni?
2009. máj. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az,hogy nagyon ciki,az is kérdés lett volna.
2009. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nem kérdezek rá.Henem akik nála szűltek azoktól fogom mennyi a szokás? De az kissé brutál lenne ha a rendelésen adott pénz 10 szeresét adnám.70.ezer ft azért sok szerintem.Valakinek egy havi fizetése! 35 ezer ft kb. Úgy tudom erre ez a szokás...
2009. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem kérdeznék rá. Szerintem nagyon ciki szitu lehet, ha direktbe rákérdez az ember. Úgyis érzi az ember, hogy adni kéne, akkor meg hadd döntsem el én a lehetőségeimhez mértem, hogy mennyit.

Egyébként több nőgyógyásszal találkoztam már, eddig 1 adott számlát, teljesen meg voltam lepődve. Ez azért nagyon szomorú!

2009. máj. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!