Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak, ha nem vizsgál...

Mit csináljak, ha nem vizsgál ki rendesen a háziorvosom? (lent)

Figyelt kérdés
pár hónapja új háziorvos van,de komolyan kevesebbet ért az orvostudományhoz,mint én...pl nemrég műtöttek a lábammal,elég komoly gondom volt,és kellett a házirovostól kérni egy beutalót,hogy műtét előtt vérmintát kell adnom,meg ilyneek....és a doki cska lesett,hogy minek az,meg mmittomén,és nem akart adni...még szerencse,hogy aki műtött dokim,az elintézte nekem,mert az nemért hozzá.na és már nemis tudom mit modnajk neki,mert beutalót akarok kérni,mert szerintem gerincsérvem van,szinte biztos,de ezek után.....
2010. aug. 15. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán átkéredzkedsz egy másik háziorvoshoz. De előbb beszéld meg vele /már mint az ujjal/.
2010. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, műtét, ill. altatás előtt labor kell. De ezt nem a háziorvos intézi, hanom az adott osztályon a kórházban. És annak az orvoosnak kell a kivizsgálást is végezni, amelyik a beavatkozást csinálja.

Válthatsz egyébként bármikor más háziorvost, de a legjobb, ha elmondod mi a problémád vele, ő is ember.

A panaszaidat mondd el neki (gerinc bántalom) és intézkedni fog, mert az a dolga.

2010. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!