Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvos az ilyen?

Milyen orvos az ilyen?

Figyelt kérdés

Nem teljesen kérdés, de muszáj valahova kiírni magamból.

A 19 éves tesvérem rooszul lett.

Felhívtuk az orvost, aki megkérdezte hogy hány éves, és azt mondta, hogy 60 évesen nem fog kijönni egy 19 éves gyerekhez.

Így mivel akkor nem tudtunk kocsit keríteni egy órával később került be.


Vakbélgyanús volt, de szerencsére nem az volt és nem lett komoly baja.


Mit lehet tenni, ha valaki ilyen esettel találkozik, hisz betegen olyan kiszolgáltatott az ember.


2010. aug. 7. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hogy mijen: Egy szemétláda k*cs*g.
2010. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőnek jelezd, lehet emberéletekbe is került már ez a hozzáállása.
2010. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
egyetértek fel kell jelenteni az ilyet élvezze akkor a nyugodt pihenést nem kell mennie sehova sem. egyik ismerösömnek vesedializisre kell járnia elég öreg már vagy 80 éves biztos van.egyik alkalommal késön hozták haza éjjel a mentösök és képesek voltak ott hagyni egy 80 éves öregembert a kapuban be se kisérték meg semmi.a szintén 80 év körüli feleségével él aki alig tud mozogni ha a bácsi elesik akkor annyi.késö este a kutya sem veszi észre h mi van a néni meg nem birta volna felsegiteni sem.pont ösz volt sval ha nem töri össze magát megfagy a hidegben. ez már milyen?
2010. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
na ezért készülök én orvosnak... igaz nem itthon. xd szóval szívás :) az én háziorvosom is egy f*szfej. Elég erős influenzával mentem hozzá, aztán ki sem írt. Arra a napra adott igazolást, azzal a szöveggel, hogy semmi bajom, de muszáj adnia, mert elmentem a rendelőbe! sajnos ott van a legnagyobb gond, hogy a mai orvosok mind kimennek ösztöndíjjal. az orvosom úgy adja be az oltást, hogy beledöfi a karomba, megforgatja (hátha beletöri) és kihúzza... pff.
2011. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!