Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvos az ilyen?

Milyen orvos az ilyen?

Figyelt kérdés

Nem teljesen kérdés, de muszáj valahova kiírni magamból.

A 19 éves tesvérem rooszul lett.

Felhívtuk az orvost, aki megkérdezte hogy hány éves, és azt mondta, hogy 60 évesen nem fog kijönni egy 19 éves gyerekhez.

Így mivel akkor nem tudtunk kocsit keríteni egy órával később került be.


Vakbélgyanús volt, de szerencsére nem az volt és nem lett komoly baja.


Mit lehet tenni, ha valaki ilyen esettel találkozik, hisz betegen olyan kiszolgáltatott az ember.


2010. aug. 7. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a miénk is ilyen szemét. Múltkor elég durva náthával elmentem hozzá, meg sem vizsgált.
2010. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti jelenteném az esetet!Persze, csak, ha tényleg így történt.Akkor ne praktizáljon, ha nem bírja.Megkeresném a neten, hogy kinél lehet panaszt tenni. És ha súlyosabb dolog lett volna?És ha meghal?
2010. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenképpen jelenteném. Az ilyen ne menjen orvosnak!
2010. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Betegjogi képviselőnél lehet panaszt tenni ellene. Szerintem se hagyjátok ennyiben, mert máskor, más nem lesz ilyen szerencsés.
2010. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd mindenképpen!
2010. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Az én mamám majdnem megfulladt és nem volt gyógyszere.és felhívtuk az orvosát és azt mondta nem ér rá dolga van.ez szötnyű!

szerintem az orvosok néha nem is az emberek élete mentésére eskűsznek fel

2010. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd mindenképp, az ilyen tényleg ne praktizáljon.
2010. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukám pár éve, 55 évesen korán reggel azzal keltett, hogy iszonyúan fájt a feje, és folyamatosan hányt. Mikor felhívtam a háziorvosát, az első hívásom után 1 órával semmi nem történt, úgyhogy mégegyszer felhívtam, akkor már elég morcosan, hogy mégis mi van. Úgy gondolta az asszisztense, hogy majd a délutáni rendelés előtt kijön a doktornő, mert azt hitte biztos, hogy csak valami gyomorrontás.

Eléggé megmondtam neki a magamét, 15 perc múlva ott is volt.

Mint utóbb kiderült, agyvérzése volt, és ilyenkor nagyon is számít az, hogy mennyi idő után kerül kórházba.

Ha valaki beteg, akkor valamelyik családtagjának kell a sarkára állni, és intézkedni, különben mindenki lesz*rja.

2010. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
most helyettesítette a rendes orvosunkat, azért mentünk át másik orvoshoz tőle, mert máskor is előfordult már hasonló.
2010. aug. 7. 10:56
 10/14 anonim válasza:
Mindenképpen jelenteni kell beteg jogi képviselőnél.Még a végén meg öl valakit és az mindenki felelőssége lesz,aki nem jelentette,pedig tudta milyen.
2010. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!