Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szédülés E cigitől?

Szédülés E cigitől?

Figyelt kérdés

Röviden tömören szédülök az e cigitől kb mint mikor spicces vagyok. Egy szívás is elég na persze pár perc után már semmi. Értelem szerű oxigén hiány az agyban stb.

De minden szívásnál? Lassan 2hónapja használok e cigit. M1 milyen liquid. Vagy nikotin mennyiség. Mèg a mentestől is!

Nem úgy írom h probléma hanem érdekes.

Masnál is ilyen?

40w 4.81v 0.58ohm-on. Ha lejebb veszem a teljesítményt akk is. Csak akk ugyanahhoz a vapor mennyiséghez többet szívok be szal ergó tényleg ugyanaz.


2019. jan. 20. 06:32
 1/3 anonim válasza:

Uhh, még a reggeli első slukk után se érzek hasonlót.

Szerintem ez nem normális, valami nincs rendben azzal a liquiddel amit használsz

2019. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
próbáltál házilag keverni liquidet vagy boltit használsz?
2019. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zoll válasza:
Ez nálam is jelentkezett,de úgy néz ki a nikotin a ludas.Én magamnak keverem, több alapot próbáltam,nem tudom mi a konkrét probléma a nikotinnal de nekem csak az Inawera alapok jönnek be.Én csak ezt használom már a többi nagyon gáz.Arra gondoltam,hogy több cégnél nem pontosak a megjelölések,szóval lehet 18-ast veszek és ténylegesen mondjuk 36mg-os,ez pedig már simán lehet egy ok a szédülésre.
2019. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!