Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki erősebb cigit szív,...

Ha valaki erősebb cigit szív, hamarabb rászokik, mintha pl. egy nagyon gyengét szívna?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ h a szervezeted mennyire igényli a nikotint!

Ha erősebbet szívsz lehet h kevesebbet fogsz dohányozni és nem alakul ki a "mozdulat"függőség!

Ha pl meg gyengét akkor lehet h ugyanannyi nikotin beviteléhez 3x annyi cigit el fogsz szívni mintha erős cigit szívnál! Kialakulhat a "mozdulat"függőség is

2010. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek, viszont ha gyengébből el kell szívnod 3x annyit h mgkapd ugyanazt a mennyiségű nikotint, az 3x annyi kátrány, szénomoxid és egyéb káros anyag. ráadásul elvileg a gyengébb cigiben mégtöbb a káros anyag, mert vmivel pótolni kell amivel kevesebb mint egy erősebb cigi, és a részecskéi is finomabbak és jobban lerakódnak a tüdőben. de nem tudom ebből mi igaz. szerintem állapodj meg egy közepes erősségű (kék) ciginél.
2010. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"ráadásul elvileg a gyengébb cigiben mégtöbb a káros anyag, mert vmivel pótolni kell amivel kevesebb mint egy erősebb cigi, és a részecskéi is finomabbak és jobban lerakódnak a tüdőben" ez kapitális baromság
2010. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lényegében egy szál a legerősebb cigikből az nikotin mennyiségben egyenló kilenc szállal a leggyengébbekből. amíg nekem egy erős fajtából elég 7-8 szál naponta, addig egy light cigiből elszívok egy dobozzal. és én a kezdetektől fogva kb ugyanannyit dohányzom napi szinten. ennyi.
2010. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem dohányzom, csak kíváncsi voltam a válaszra :)
2010. jún. 14. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!