Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 5-6 füves cigi után mi történi...

5-6 füves cigi után mi történik az emberrel? Rászokik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Átváltozik Jézussá !


Amugy nem történik semmi, ha bejön akkor szeretnéd a következőt csak mert milyen jó, de nem lehet rászokni.

2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez egy súlyos tévhit,hogy nem lehet rászokni,maximum fizikai tüneteid nincsenek,de pszichés függőség is létezik és sokkal nehezebb leküzdeni mint a fizikait.

Szóval rászokHAT az ember igen.

2011. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

5-6 füves cigitől semmi bajod nem lesz... és rá se szoksz.

fűre nehéz rászokni, ha ésszel csinálod könnyen elkerülhető. és leszokni is könnyebb mint pl. a cigiről.

2011. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én 3 éve szívtam el az elsőt, és megszámolni nem tudom hogy azóta már hányszor csináltam, mégse vagyok rászokva...
2011. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

ja én is éveken át csináltam. szinte naponta. volt hogy még gyakrabban. de már egy féléve abbahagytam és egy kicsi elvonást se érzetem, csak abbahagytam mer egy kicsit ráuntam.

És szerintem ez tökéletes példája annak hogy nem okoz függőséget. legalábbis az én esetemben.


De azt észrevettem hogy a susogós mackók már nem is olyan vicces.

2011. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
az utolsót elvinném drogelőadásra :D
2011. jún. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Troll1108 válasza:
A maris nem drog, hanem Isten ajándéka. És aki írta, h a tévhittel ellentétben rá lehet szokni, annak szólok, hogy a tévhit cáfolata a tévhit. Van épp elég élő bizonyíték.
2011. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11:38 fordítva van a fizikairól a nehéz leszokni, az akár halált is okozhat (pl alkohol)
2011. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem sikerült rászokni szerencsére. Ha van, akkor jöhet, de ha nincs, akkor eszembe se jut.

Szilveszterkor szívtam utoljára. De szerintem ez egyénfüggő.

2011. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem ha van akkor esténként 2 naponta szívok egy kicsit, de ha nincs, és általában nincs akkor sincs semmi negatív tünetem.
2011. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!