Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak én vettem észre hogy a...

Csak én vettem észre hogy a tinik túlnyomó része bagózik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az utóbbi 1-2 évben arra lettem figyelmes hogy a tinik (13-15) nagyrésze bagózik. Növekedett a bagósok száma? Régen is ennyi fiatal cigizett vagy csak most van ez így? 18L

2018. febr. 25. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne ha lenne hatása a Fidesz dohányboltos, lesötétítős hülyeségeinek, mert konkrétan már emberéletet is követelt.
2018. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Szart se ér a besötétítős hülyeség. Felénk az ukránok úgy osztják a cigit a gyereknek mint a cukrot. Ha akarja megszerzi. Amúgy meg csinálják legalább a hülyék hamarabb elhullanak a generációnkból csak az a gáz minket is füstölnek vele. 17/l
2018. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régen talán kicsit később kezdték, de kb ennyien füstöltek.
2018. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Birka szindróma, mennek egymás után.
2018. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rossz helyzetben van az oktatás.

Nem meglepő ez.

2018. márc. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze, hogy régen is ennyien cigiztek. Apukám mesélte, hogy amikor ő volt 14 éves (ennyi idősen szokott rá.) nem volt olyan osztálytársa aki nem dohányzott. Plusz akkor úgymond sokkal elfogadottabb volt a cigi, mert szórakozó helyeken is rá lehetett gyújtani, nem volt az épülettől 5-10 méterre szabály, plusz egy "apukámnak kell"-re mindenkinek a kezébe nyomták a cigarettát. De aki akarja az úgyis megszerzi.
2018. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!