Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Igaz, hogy a cigitől lehet...

Igaz, hogy a cigitől lehet fogyni? Ha igen, leszokás után visszajön ami lement? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:51
1 2
 11/15 anonim válasza:

14L??

Régesrég egy osztálytársam azért kezdett cigizni, mert állítólag fogyaszt. Amikor később kérdeztük, mondta, hogy bizony, adott le a súlyából: egy év alatt fél kilót... Frászt fogyott! Csak csordához akart tartozni.

Inkább rágózz. Lefoglal, nyáladzol, jóízű lesz a szád és finom a lehelleted. Nincs benne cukor, se káros anyag.

És senki nem attól lesz nagy és felnőtt, hogy rombolni kezdi a testét, az egészségét, csak a csordaszellem miatt.

Ha csak azért gyújt rá valaki, mert megkínálják és ciki visszautasítani, akkor ilyen erővel ingyenk*r*a is lehet, mert ciki visszautasítani a felajánlott tagokat. A fiam itt fagyott le, amikor zsengülő dohányzását kritizáltam meg. :)

Nálunk senki nem dohányzik, gyakorlatilag még a megtévedt bari sem. De nem is büdös a lakás és a ruhánk sem. Jobban érezzük az ízeket, az illatokat. Sokkal többet nyersz, ha nem dohányzol. Teljesebbnek hat az élet is :)

Szerintem.

2010. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

hát én cigizek, és anyi, hogy ha korán kezdel el cigizni, megáll a növésed is! én 166cm és 65 kg voltam. 16 évesen szoktam rá SAJNA a cigire, és ha hiszitek ha nem, összementem! Ma már csak 162 cm vagyok, és a tetsúlyom pedig 55! DE! Nemszoktam rendszeresen enni, mert általában sosem vagyok othon, sokat sportolok, othon is elég sokat dolgozom, ha rossz az idő csak akkor ülök othon, nézem a TVt, és eszek, mert othon nem cigizek. Akkor eszek naponta vagy 4-5 alkalommal, de ha jó az idő, reggel 8-9 óra körül eszek kenyeret, vagy épp semmit, és aztan már vagy csak dél körül eszek, vagy délután, és ezzel be van fejezve az étkezésem.

Nemvagyok rászokva a cigire, mert én már leszoktam, és jó volt úgy ébredni, hogy végre nem kell félve hazzamennem, nem leszek büdös stb.

Csak azért szoktam vissza, mert a barátom cigizik, és nem tudtam ellenálni a csábításnak.

Szerintem sem érdemes rászokni, mert nagyon káros, valójában nem a cigi fogyaszt, hanem komolyan az, hogy nemeszel, csak akkor inkább a fogyókúra, mint a cigi.

ha meg már régen cigizik valaki, tudőbajos lesz, és állandóan fog krihálni, mert a sok nikotin mind a tüdejére van rászáradva.


Neméri meg!

2010. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én mikor elkezdetem cigizni híztam is.....mióta abbahagytam azóta állt vissza a súlyom
2010. jún. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szntem a cigi ára helyett írasd be magad edző terembe!!!
2010. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én semmilyen súlyváltozáson nem mentem keresztül miután leszoktam

22/L

2010. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!