Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Úgy rágyújatanék most egy...

Úgy rágyújatanék most egy szál cigire, ez már függőség? Ált. Napi 1-2 szálat szívok, ha bulizok akkor egy este alatt kb 1 doboz

Figyelt kérdés
Jah és tudom, h miyen veszélyei vannak, de a hajamnak is ártok vele?
2010. máj. 9. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
ha vágysz a cigire, akkor az már függőség
2010. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én doháynzom mint az állta, napi 2dobozzal, a hajam szép és fényes, legalábbis mindenki azt mondja, csak a fogaim ótvar sárgák, hiába mosom meg naponta többször is :)


De szerintem igen, a függőség pont ott kezdődik amit leírsz, hogy úgy rágyújtanék. Ez majd egyre több lesz, mert eleinte csak napi 1-2 szálat. Én is így kezdtem, aztán már 1 doboz, pár évig jó volt úgy, aztán másfél doboz, és végül 2 doboz. Hja és van olyan ismerősöm aki meg 3 dobozzal szív. Tudom, hogy le kéne szokni róla, és nemsokára le is fogok úgy érzem, mert drága, nekem napi 1200 Ft, a barátomnak is ugyanennyi, tehát együtt ketten 72ezer Ft-ot szívunk el egy hónapban. Ahm, kicsit sok. :)

2010. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a kocadohányos könnyen lesz függő. Csak annyi kell hozzá, hogy úgy rágyújtanék, és vesz egy doboz cigit. Majd mivel van otthon cigi, azt el is szívja :) és másnap megint jön az, hogy: Úgy rágyújtanék!


Később meg az, hogy muszáj cigit vennem, úgy érzem meghalok ha nincs cigim, ideges leszek, megbolondulok, így cigi mindig muszáj, hogy legyen nálam.

A kaja viszont annyira nem érdekel ha nincs :)

Megváltozik a fontossági sorrend.

2010. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a függőség a rendszerességet jelenti. Hogyha napi szinten szívsz akkor az már függőség. Az, hogy kívánod az nem feltétlenül rászokás. Ennyi erővel megkívánod mondjuk a palacsintát és akkor már palacsinta függő vagy? Neeeem. Ne rendszeresen szívj, néha próbálj ellent mondani neki.
2010. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

énis így kezdtem .. : DD

már fél éve cigizek ..

és igen, függőség ..


15*L

2010. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!