Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudták ezt a sok...

Honnan tudták ezt a sok marhaságot összehordani? (vizipipa)

Figyelt kérdés

[link]

-Már rég kiderült hogy a vizipipa=100 cigi tévhit.

-Bármelyik rendszeres vizipipázó megmondhatja hogy függőséget nem okoz.

Kinek célja ezekkel a marhaságokkal etetni az embert?


2010. ápr. 30. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem marhaság, így van :)

Az anyám biológia/egészségtan tanár :) Voltunk erről előadáson is.

2010. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

ma 16:00

kit érdekel h anyád mi,szerintem nem sok alapja van ennek a rémhírnek direkt ilyen károsnak állítják be a pipát mert féllnek a dohány (cigi) gyárak a veszteségektől (:

rendszeresen pipázok:0 függőség, nem rontotta le a kondicciómat gondolok légzési dolgokra blaaa blaaa.....és ha egészségtelen az se nagyon érdekel... MI NEM EGÉSZSÉGTELEN EBBE A VILÁGBA MÁR????

2010. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
15/f voltam
2010. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, a többi embert se érdekli, hogy nektek tetszik-e, hogy felhívják a veszélyekre a figyelmet :>
2010. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Se nem cigizek, se nem alkoholizálok. De aki akarja tegye, mi a faxért kell kitalálni baromságokat. A cigi meg az alkohol káros, tény. De vízipipát én is kipróbálom majd, nem hiszem hogy annyira káros lenne... Már mindenben rákkeltő anyag van, szóval mind1. Addig kell élvezni az életet míg tart...
2010. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
akkor lehet h káros ha dohányt vagy drogot raksz menta vagy csoki,eper stb. helyett...de am nem káros én is vizipipázok és semmi
2010. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Körülbelül 2006 óta rohamos mértékben nől a vizipipák eladása,főképp Mo.-n is,habár most visszacsökkent egy picit,erről most nem írok hogy miért.

Ettől a dohánygyárak mind megijedtek hogy majd a pipa áveszi a cigi helyét miközbe ez marhaság,csak ők inkább megelőzték a bajt.

ennyi az egész.

2010. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!