Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigit szeretnék venni mikre...

E-cigit szeretnék venni mikre kell odafigyelni ennek vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi hogy káros-e vagy sem hanem hogy melyik e-cigit érdemes megvenni. Dohányzom és próbálok leszokni az sem érdekel hogy le lehet-e ezzel vagy sem. Olyan 15e körül gondolkozok.

2016. aug. 6. 18:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaa és milyen liquidet ajánlanátok ami ténylegesen hasonlít a cigi ízéhez?
2016. aug. 6. 18:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Joyetech készülékek nagyon jók. Könnyen cserélhető a porlasztófej ami kb. 1200-1500ft és 1 fej kibír 3-4 hetet. Én elsőnek Joyetech One V2 Megát vettem. Ez 2200mAh aksival van, amit éjjelre felraksz tölteni reggel pedig leveszed és persze töltés közben is lehet használni. Tölteni egy mobiltöltőn vagy egy számítógépen is tudod. Én mondjuk sokat füstölök vele. Ha kevesebbet szívod elég 2 naponta tölteni. A tankja 4ml-es, alulról tölthető. Nem folyik, nem szörcsög, állítható levegőzésű. Szájból tüdőre és egyből tüdőre is lehet vele venni a gőzt. 1 ohmos porlasztóval használom és semmi gond nem volt eddig vele.


Ha bejön a dolog akkor mindenképpen javaslom a variwattos készülékeket, de ezen ráérsz 2-3 hónap múlva gondolkodni. Ezekből elég nagy választék van. Rendesen körbe kell nézni. Itt már számításban jöhetnek más porlasztók is. A tankostól a dripperig.


Az eciginél szerintem a felhőfújás egy nagyobb élvezeti faktor, mint a ciginél az íz vagy a mozdulatsor ami sokaknak reflex és egyfajta napi rituálé. Itt érkeztünk el az ízekhez. Vannak dohány ízű termékek, sokan azt gondolják hogy az a legjobb nekik aztán csalódnak. Javasolnám, higy rendelj egy 10ml-es dohány ízű liquidet a megfelelő nikotin mennyiséggel. (Magyarországon nikotinos liquidet nem nagyon fogsz találni boltban). A 6os liquid kb 0,2es ciginek felel meg. A 9es kb. 0,5nek és a 18as 0,8nak. Ehhez mérten válassz. Először lehet tetszeni fog, de a nikotin hiánya miatt abba fogod hagyni a dolgot. Majd fokozatosan csökkentsd a nikotin adagot akár 0ig. A dohányos íz mellé javasolnék egy gyümölcsös ízt is a kedvenc gyümölcsödből. Két 10ml-es liquid nem a világvége pénzben. Annyit megér, higy megtudd neked melyik jön be jobban.


Röviden ennyit tudok mondani. Ha érdekel bővebben a téma akkor írj privátot és amiben tudok segítek. Sok sikert a leszokáshoz/átszokáshoz.

2016. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!