Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire kell odafigyelni HASZNÁLT...

Mire kell odafigyelni HASZNÁLT xbox360 vásárlásakor?

Figyelt kérdés

Milyen hibák lehetnek? Milyen alaplap legyen stb.? Egyáltalán nem értek hozzá. Légyszi segítsetek.

Előre is köszi.



2016. jún. 9. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lehet próbáld ki mielőtt megvennéd,meg az árát is figyeld mert nem mindegy hogy 20k vagy 50k. a hibák a használótól is függhetnek.
2016. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

csak slim vagy elite legyen, fat kilőve. jasper lapos, vagy trinity (jasper v2 azthiszem) meg van a jasper v3 annak nem jut eszembe a neve :D


szóval szorítkozz a slim vagy elite gépre, hűtésmod legyen benne, nem kell pörgetni a ventit kikapcs után, csak legyen auto szabályzós (fsd-ből vagy aurora-ból lehet állítani)


kontroller legyen kóser, ne lötyögjön az analóg.


belső hdd jó ha van, ne külsőt, több a baj vele, a belső sata port amúgy is gyorsabb, mint az usb :D


rgh verzió sztem mindegy, sokfélét láttam már, mind egy kaptafa sztem, én nem válogattam közülük.

2016. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!