Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy is van ez? (Részletek...

Hogy is van ez? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy bizonyos eladók egyes 12-13 éves kölyköknek lazán adnak ki cigit, míg másik, néhány hónap híján 18 éves kölykökkel meg rögtön szívóznak, hogy nem adnak?
2010. ápr. 14. 17:46
 1/4 anonim válasza:
azért, mert van az az eladó típus, aki betartja a szabályokat, mert különben jól megbírságolják, és van az aki úgymond "szarik rá" és csak az érdekli, hogy vigyék, vigyék.
2010. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaja, ezt én is megfigyeltem, 22 éves vagyok, de majd mindenhol 16-nak néznek, sszóval mindig készítem a személyimet is, ha cigit vásárolok. :D

Előttem levő hátizsákos, tipikus gimisnek meg kiadja... De ugyanaz az eladó! Vannak olyanok, akik szabályszegők, vannak akik nagyon tisztelik a szabályt, és félnek a büntitől, és vannak olyanok, akik szeretnek szívószni, ha kicsit is bizonytlanul kérsz, vagy olyannak nézel ki, akkor fitogtatja eladói hatalmát. :D

Mondjuk nem értem miért, mert a fizetésük nem lesz jobb, ha eladnak cigit kiskorúnak, csak veszíthetnek, mert elvonni elvonhatnak a pénzükből. :S

2010. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert egyes eladóknak mindegy hogy ki és miért CSAK FIZESSEN! Meg valószínüleg tisztában vannak azzal is hogy a 12-13 éves cigis taknyosok valahonnan úgyis szereznek majd cigit szóval mindegy...
2010. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De hát épp ez az, nem mindegy! Ill. a kölyköknek mindegy, de az eladóknak nem, szaros 80 ezer forintjukból levonnak 20-at és már éhezhetnek is egész hónapban. :S
2010. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!