Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 5hónapja dohányzom részletek...

5hónapja dohányzom részletek lent. (? )

Figyelt kérdés
Nos, amióta elkezdtem a középsulit dohányzom, de nyáron fociztam imádok még mindig szeretek futni szerintetek be fulladnék ha megint ugyan úgy sportolnék? napi 9-10 szál
2010. jan. 18. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
nem a sportolásról kéne lemondani hanem a hülye cigiről! és akkor nem lenne ilyen gondod! de gondolom cigi nélkül nem vagy "menő" -.- pff
2010. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
5 hónapja cigizel még nem késő leszokni még nem lenne olyan nehéz!!
2010. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egyre többet dohányzol, úgy egyre kevésbé fogja bírni a tüdőd, míg szép lassan már a lépcsőn felmenni is nehezebb lesz.
2010. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beállok a sorba: óvakodj a cigitől!!! sokan csak a gimi alatt dohányoznak aztán leteszik. De pl az én szüleim is gimis korban kezdték. Édesanyám 2 hónapja halt bele, apám előbb vesz cigit mint kaját. és az a rossz, hogy ez tényleg van így. és hidd el, ők sem így tervezték.. (minden másnap hallgattam, hogy majd holnap leteszem....) úgyhogy, a helyedben... inkább fociznék
2010. jan. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha de egyszerűen olyan nehéz leszoknom és nem tudok mit tenni:S
2010. jan. 19. 13:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs de én nem tudom elhinni, hogy 5 hónapja cigizel és már ennyire függő vagy, hogy azt mond "olyan nehéz".... :S Csak akarat erő kell hozzá... kérdés neked van e elég hozzá...
2010. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a gimiben és partykon is felnéznének rád.

Az egyik bnőm nem rég leszokott, partyn kínálták neki, mert megszokták, hogy mindig örömmel fogadja, mondta, hogy leszokott és mindenki hűűű meg húúú, hogy milyen jó lenne, ha ő is letudna, és büszke lehet magára stb.

Szóval manapság divatos leszokni a cigiről. Nem csak ez az egy példám van. ;) Tényleg ilyen a hozzáállás.

(Nem én vagyok a bnőm, mert én már csak azért se szokok le.)

2010. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!