Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet nem dohánnyal cigizni?...

Lehet nem dohánnyal cigizni? --->Alul a részletek!

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy 12 éves vagyok de annyian dohányoznak a környezetemben és annyian próbáltak rábeszélni a felsősök közül hogy muszáj kipróbálnom!! De mivel nem akarok meghalni 40 év múlva tüdőrákban ezért lehet mással cigizni? pl: rendes száraz fűvel? vagy hasonlókkal?? tudom hogy hülye kérdés de szeretném rá tudni a választ!
2009. okt. 2. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben azt mondanám: Én ilyen cikis dolgot nem akarok csinálni!!! Jól égesd be őket, hogy ők szégyenkezzenek amiatt, hogy rongálják magukat. Legyél Te az okosabb! Sok sikert!
2009. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hát,mi kipróbáltuk barátnőmmel a száraz nyárfalevelet matekfüzetbe tekerve O.o durva volt xD meg én szívtam már szárított mentát is,olyan gyenge volt hogy ihaj. mindent el lehet szívni,csak nincs a legtöbb növényben nikotin :D


de inkább ne cigizz sehogy,mert nagyon fiatal vagy és tönkreteszed a szervezeted. és igazából a legártalmasabb a cigiben a kátrány,amit akkor is letüdőzöl ha teafüvet szívsz.

2009. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Ne is próbáld ki, nem leszel tőle se több, se jobb, se menőbb ember!! Plusz abba gondolj még bele, ha rászoknál, a szád olyan lesz kb. mintha hamutartó lenne, úgy meg ki akar akárkit megcsókolni? ;)
2009. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Elottem okosakat irtak de ha megis kell vmi megoldas akkor van gyogynovenyes cigi.Keress ra!Am sztem total cinkes cigizni.
2009. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogyha odaállítasz pl. a gyógynövényes cigidel az még gázabb, minta megmondanád, hogy te nem szállsz be ilyen hülyeségekbe. Légy érettebb náluk!
2009. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat:)) megpróbálok"érettebb" lenni náluk csak elég nehéz ha közbe mindenki cigizik körülöttem de meg próbálom kösszi;)
2009. okt. 2. 19:25
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
próbáld mi a gyógynövényes cigit. az annyira borzasztóan rossz h utána a rendes cigire rásem bírsz majd nézni :D
2009. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
dikk. a száraz fűhöz meg ilyesmihez képest a dohány még egészséges is. szóval ha mindenáron cigizni akarsz, akkor csakis a sima cigi jöhet szóba, nem mindenféle törek, vastag tintás papírral.
2009. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyógynövényes cigi egész jó, nekem ízlett, bár nem biztos hogy ugyan arról a fajtáról beszélünk.

Egyébként tény, hogy a normális fiatalok sarokba vannak szorítva, hisz a társaság "krémje" minden szünetben kint füstöl, bent meg nagyrészt a nyomik maradnak. Sok iskolában megfordultam, tudom, hogy így van.

Mikor középsuliban mi kijártunk cigizni jöttek velünk a jobb fej, nem dohányzó csajok, sosem kértek cigit mi meg sosem kínáltuk őket, szóval ha csak a társaság miatt mennél nem kell semmit sem szívnod.

2009. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
ha mindenképpen akarod te is akk csak a simát... mondjuk 12 évesen nem kéne rászokni, de ha már it tartunk 13 vok hmmm... xD
2009. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!