Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet nem dohánnyal cigizni?...

Lehet nem dohánnyal cigizni? --->Alul a részletek!

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy 12 éves vagyok de annyian dohányoznak a környezetemben és annyian próbáltak rábeszélni a felsősök közül hogy muszáj kipróbálnom!! De mivel nem akarok meghalni 40 év múlva tüdőrákban ezért lehet mással cigizni? pl: rendes száraz fűvel? vagy hasonlókkal?? tudom hogy hülye kérdés de szeretném rá tudni a választ!
2009. okt. 2. 19:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz rá de jó lenne ha nem adnál másoknak hülye tanácsokat.
2009. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
én vok aki egyesek szerint hülye tanácsot adott. el kéne olvasni mit ír a másik és utána írni. azt írtam h NEM KÉNE RÁSZOKNIA!!! bocs
2009. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ha mindenképpen akarod te is akk csak a simát


Ha gyógynövényes cigit akar venni abban neked mi nem tetszik? Minek oltod hogy simát szívjon? Szívjad te továbbra is...

2009. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Ne cigizz, inkább egyél almát... :)
2009. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
jaah meg szőllőt mi?? o.O :D
2009. dec. 2. 17:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy beleszólok, de legalább a kérdés feltevője fejével próbáljunk meg gondolkozni, nálam dettó ez volt... egyébként ha értelmesebbet nem lehet válaszólni akk legalább ne azt a rögeszmét erősítsük, hogy ne cigizz, mert az rossz... sztem ezt ő is tudja, különben minek tette volna fel a kérdést... egyébként sztem magánügy, hogy elkezded, vagy nemm... én azt gondolom, hogy próbáld ki, nyugottan, csak ne szokj rá, mer az naon szar, egyébként gyanitom, ha mindenki a környezetedben füstöl akk ott nem csak füstölés van, hanem fű is... ha jól sejtem akk elöbb-uttobb azt is ki szeretnéd próbálni... próbáld ki, de arra se szokj rá... mer az is (így utólag) nagyon rossz..

Persze tudom, hogy a tíltott gyümölcsre mégjobban vágynak...


az eredeti kérdésre a válasz: csak az igazi cigi jöjjön szóba!

am van olyan fa/gally ami üreges és lehet szívni...

a 15:14es válasza tetszzett...

13/F

2010. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

köszi a legutóbbi kommentet! Már ki is próbáltam!(a 13. szülinapomon) és félig rá is szoktam... de nem baj...xD


köszi a kommenteket mindenkitől

2010. jan. 27. 17:29
 18/20 anonim ***** válasza:
hali te egyébként melyik suliba jársz? küldj emilt: gyakiriemilek@gmail.com en vok 01-26 19:37-es én a káposztás megyeren járok suliba, csak én nem tudok emilt küldeni neked (csak azért mert van egy ismerősöm, akire illene a személyleírásod..)
2010. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

bocsi ide ne küldj semmit, elfelejtettem a jelszavát -_-"

inkább ide: bottaandris@gmail.com

2010. febr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet
2023. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!