Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dolgokat kell vennem...

Bariii kérdése:

Milyen dolgokat kell vennem az e-cigimhez, hogy szájból tüdőre tudjam használni?

Figyelt kérdés

Sziaztok! Most vettem egy eLeaf iJust 2-őt (még nem érkezett meg). Tudom, hogy ez egyből tüdőre slukkolós, ennek tudatában si vettem meg, mert az sem rossz. De ha kéne egy kis változatosság az életembe, akkor megtudnám azt oldani, hogy szájból tüdőre menjen? Mit kéne hozzá vennem? Esetleg tudnátok linkelni?

Nagyon nagyon amatőr vagyok a témában.

Válaszokat köszönöm! :)



2016. ápr. 26. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Porlasztónak magasabb ellenállásút tekerj illetve szerezz egy megfelelően szűk belsejű szipkát hozzá.
2016. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor csak a porlasztót kell cserélnem? pl 1.2 ohm osra?
2016. ápr. 26. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én inkább 1.8 és afelettre gondoltam de ahogy neked tetszik, probalgasd. Ha a levegozest nem lehet levenni ilyen kb 1-1.5mm átmérőjű lyukra akkor majd a szipkaval kell trükközni, hogy megfelelően lassan lehessen szívni, de az a széles szipka amúgyis fura/rossz lenne szájból tudore szivashoz. Pár száz forint egy szipka, és szabvány méretek szóval valoszinuleg barmelyik ecigihez való jó lesz.
2016. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De ha jól tudom ehhez a típushoz(ijust2) csak 0.3 és 0.5 ös kazán létezik. Legalábbis mást, esetünkben nagyobbat nem is találtam.
2016. ápr. 27. 15:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondoltam, ezért írtam, hogy tekerj. Yt vidi alapján kanthalbol
2016. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De létezik. Szájból tüdőre, az 1.8 Ohmos Aspire Triton porlasztó használatával lesz alkalmas.


Érdemes E-bayről vagy Fasttech oldalról rendelni külföldről. 5 porlasztót küldenek 1000 ft-ért, ingyen postával pl. kínából, amiért itthon 1 darabot adnak.

2018. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!