Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől fájhatnak a végtagjaim?

Mitől fájhatnak a végtagjaim?

Figyelt kérdés
1,5 éve dohányzok. KB. 6-7 szál cigaretta után (amit kb.2óra alatt szívok el) elkezd fájni (általában) a bal lábam és a bal karom. Ez mitől lehet? Trombózisveszély?
2010. ápr. 2. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne dohányozz ennyit.Régebben énis sokat cigiztem napi kb 1 dobozzal.Nekem nem fájt semmim de sokat köhögtem és északa fulladtam ezért eldöntöttem hogy kevesebbet cigizek.Azóta napi 4-5 szál cigit szivok el és sokkal egészségesebbnek érzem magam,és nem köhögök.



17/L

2010. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Általában én is napi 4-5 szálat szívok.. Csak amikor buliban vagyok, akkor szoktam sokat cigizni, és ilyenkor szoktak fájni a végtagjaim. Amúgy meg semmi hatása nincs a hétköznapi cigimennyiségnek. De köszi a válaszod, igyekszek kicsit visszafogni magam! :)
2010. ápr. 3. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt h miért sajnos nem tudom. Viszont nekem is fájtak ha "túlcigiztem" magam, de egy nap alatt elmúlt. Én már 5 éve nem i s cigizek, azóta nem is fájnak. Próbáld meg letenni, mielőtt (évtizedek múlva) komoly bajod lesz.

28/F

2010. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!