Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A marihuánában vagy a rendes...

A marihuánában vagy a rendes cigiben van több rákkeltő anyag?

Figyelt kérdés

2016. jan. 19. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
a rendes cigi minősége az utóbbi években rohamosan romlott, nem tudom most statisztikai adattal alátámasztani, de állítólag éppen azért , hogy a marihuánát a dílerek előnybe részesítsék belekotortak egy kicsit a doháynfehérítő bizniszbe és nagyon sok normális cigarettának lehúzták a minőségét, így a gyerekek sokkal drágábban juthattak a marihuánáshoz, azt megpróbálták a legtisztábban árusítani, hogy abból ne lehessen gond, a maffia az úgymond szar áruért ölni is képes, így a normális dohány sokkal kérosabbnak mutatkozik, sokszor tehéntrágyát, kőolajat és a többi egészségtelen anyagot kevernek bele, timsót és így tovább, ha valakinek nincsen minilaborja otthon le se tudja ellenőrizni, szembe a marihuánával, aminek a tisztaságára iszonyúan ügyelnek, mert a kendermagosok azt vallják, hogy sokkal egészségesebb, nyugtató hatású, nem kell az embernek nyugtatókat szednie, aki ideggyengének születik, hanem a tiszta marihuánát elszívni és kész, azt az értelmiségi szubkultúrák tudják normálisan használni, nem szoktat rá a kemény drogokra és nem is olyan undorítóan büdös, mint az alkohol, a rákkeltő anyag tehát ilyen értelemben kérdéses
2016. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát nézd. Vegyünk egy standard cigarettát, meg egy jointot. Mi a különbség? Az, hogy a jointban pluszban van mariska. Ebből az következik, hogy a dzsojában több a rákkeltő anyag, hisz még azt is elfüstölöd, ami a mentes cigiből hiányzik. De tökmindegy, mert ígyis-úgyis magadat szopatod a dohányzással.
2016. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 IndigoChild ***** válasza:
22%
A cigiben van tobb rakkelo anyag. A marijuana vagyis Cannabis/Kannabisz megoli a rakot.
2016. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Utolsónál a pont, a fű öli a rákot, ergó nem leszel tőle rákos. Ha tisztán szívod a füstjétől is csak minimálisan romlik a tüdőd.
2016. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Első válaszoló, honnan jön ez az összefüggéstelen fa*ság? :D
2016. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a rák és a marihuána milyen összefüggésben vannak, ilyen statisztikai adatot nem hallottam, ez egy új kutatási eredmény? akiket rászoktattak a cigire és rákosak lettek, utána átszoktatták a jointra és már nem is voltak rákosak? nem értem. ilyen egyszerű a kendermagosok szuperfilozófiája?
2016. jan. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudtommal a fű csak segít csökkenteni a fájdalmát a végső stádiumba lévő betegnek viszont, ha linkelsz valami hivatalos forrást, hogy öli a rákos sejteket, akkor én kérek elnézést. A kérdésre meg röviden, a cigiben sok más "egyébb" anyag is van amiről sokszor nem tudni túl sokat, úgyhogy én azt tekinteném ebből a szempontból károsabbnak ,kockázatosabbnak általában ilyenkor az égés során keletkező anyagok a rákkeltőek úgyhogy a marihuána se túl egészséges, de ha mondjuk Bongpipából használod minimális a károssága (mivel magából a marichuánából nem kell sok, hogy kifejtse a hatását.)
2016. jan. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Napi 1 doboz cigi vagy 2-3 dzsó közül a cigaretta rákkeltőbb. A mariskát nem nagyon engedhetik meg az itthoniak hogy tisztán szívják. Egy jointba is belemegy egy fél vagy 1 cigaretta dohánya. Így kijön 20 cigi a 3-mal szemben. Viszont a dzsót csigával szívják, tehát szűrés nélkül (nem mintha a cigaretta dohányszürő sokat segítene) de bejut a tüdőbe, amit jobb esetben tovább lent tartanak mint egy cigi slukkot. Tény hogy hál' istennek a mariska rossz hatással van a rákos sejtekre, de így egyfajta kontraszt jön ki.

De a kérdésedre válaszolva a cigiben van több rákkeltő anyag.

2016. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 IndigoChild ***** válasza:
100%

Igen, sok uj kutatas van a Marijuana/Cannabis hasznalatara. Mar 4. stadiumban levo rakosok is meggyogyultak tole. Nezz utanna: Orvossi Kannabisz Olaj....

A kemo es a sugarkezeles oli az embert a cannabis meggyogyitja oket! Ezert nincs sok helyen engedelyezve, mert kulonben a gyogyszergyartok tonkremennenek, ha mindenki elkezdene hasznalni ezt az egyszeruen nevelheto "fuvet"

2016. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fu szerintem se karosabb a sima dohanynal, abban a subkultban vigyaznak a presztizsere, tudom
2016. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!