Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet a legkönnyebben...

Hogy lehet a legkönnyebben leszokni a dohányzásról? Ugy hogy nem költök semmi tapaszra stb?!

Figyelt kérdés

2015. dec. 8. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem gyújtasz rá vagy egyre kevesebbet szívsz.
2015. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Üdv! :)

Nekem is ez volt a problémám, de rájöttem nem kell valójában semmilyen nikotin tapasz, meg egyéb butaságok.

Egy dolog kell, akarat. Én már éve nem szívom. Nekem pl, úgy sikerült, hogy vettem egy naptárt kijelöltem rajta egy fontos időpontot nekem ez a születésnapom volt. Ez nekem csak azért kellett, mert így tudom pontosan konkrét időponthoz kötni, sima hétköznapi nap mellett nem ment volna. Én drasztikusan tettem le, másnap egy szál sem! Ha csak megint elszívnék egy cigit, azonnal visszaszoknék ez biztos! Szóval szerintem ez a csökkentett adag dolog snem ér semmit, vagy drasztikusan, és akkor holnap stop. Vagy sehogy! És nem árt előtte kb. egy héttel pedzegetni magad, hogy milyen hátrányai vannak a ciginek stb. Szóval én ezen az úton haladtam. De minkeni más, sok sikert, :)

2015. dec. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!