Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti hogy élnétek meg, ha...

Ti hogy élnétek meg, ha kiderülne a párotokról, hogy dohányzik?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk egy ideje, eleinte dohányzott. Én mindig is nagyon utáltam. Aztán leszokott róla...elvileg. Azóta kiderült, hogy rá szokott gyújtani, de nekem és az ismerősöknek mindig vígan meséli, hogy ő már nem dohányzik és amúgy is mekkora baromság az.

2015. nov. 5. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Azt hittem azt fogod írni, hogy kiderült hogy homár, vagy azt hogy bankrabló. A dohányzás nem bűn, csak egy hobbi, mint a horgászat. Ha emiatt elhagyod, nem is szeretted soha.
2015. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem a szeretetről szól. Többször előfordult már, hogy leszokott, de a hátam mögött dohányzott. Nekem azt mondta, hogy nem cigizik, de a munkahelyén, meg mikor nem voltam vele, simán.
2015. nov. 5. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Engem is rosszul érintene, ha hülyének nézne és hazudna.

Velem amikor a párom ilyet csinált egyszer, megmondtam neki, hogy az első és utolsó volt, hogy ennyire hülyének nézett, ha még egyszer előfordul, hogy hazudik, akkor ennyi volt.

2015. nov. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lehetne mar hobbi? Inkabb karos szenvedely. Nem orulnek, ha nem hagyna abba, tuti szetmennenk, alapjaraton meg nem jonnek ossze cigissel.
2015. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Így jár az, aki olyan dolgokat vár el a másiktól, amit ő nem tudteljesíteni, rákényszeríted a hazugságra. Miattad soha nem fog leszokni a cigiről.
2015. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Kedveskedni akart neked, nem hülyének nézett. Hobbi, vagy szenvedély tök mindegy, lényeg hogy nem árt vele se neked, se másnak.
2015. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Ahm... Eléggé kétoldalas kérdés. Egyrészt tuti kiakadnék, ha a szemembe hazudna, nem azért, hogy dohányzik, hanem hogy konkrétan hülyét csinált belőlem. Másrészt nagyon elgondolkodnék rajta, hogy milyen viselkedéssel is váltottam ezt ki, mert az állandó cseszegetés bizony mindenféle reakciókat kiválthat, pl. a bizalom elvesztését is többek közt.

Amúgy meg le se tojnám, hogy dohányzik vagy nem, mert az ő dolga.

2015. nov. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne párom (most épp nincs) akkor nem kéne, hogy "kiderüljön", hogy dohányzik, egyszerűen tudnék róla, mert nem kéne előttem titkolóznia.
2015. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sose cseszegettem vele, egyszerűen engem zavar, és ő ezt tudja. 1x-1x ha megjegyeztem neki, hogy nem kéne, akkor azért, mert marha drága, és nem állunk úgy anyagilag.

Nekem borzasztó rosszul esett, mikor kiderült róla, hogy mégse szokott le, mégis dohányzik, és mindezt a hátam mögött. Mindenki tud róla, csak én nem...

2015. nov. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!