Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Terhes nő dohányzik. Mit...

Danubius80 kérdése:

Terhes nő dohányzik. Mit tegyek? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
Kórházban dolgozok. Még mindig nem lettem immunis a látvány ellen, hogy terhes nők cigiznek a kórház előtt. Fel kell hívjam a rendőrséget, hogy magzat veszélyeztetése folyik? A nőt nem zaklathatom mert ott dolgozok, a viszonyunk: ügyfél-szolgáltató. Nem feltételezem hogy nem tudja hogy káros amit tesz a magzatra, ha szólok nyilván zaklatom, bepanaszolhat a főnökségen. Mit lehet tenni úgy hogy holnap is legyen munkahelyem?

2015. okt. 15. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz tenni semmit. A rendőrségen meg nyilván kiröhögnek ezzel...
2015. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Joga van hozzá...:( Nem tudod megtériteni.Ha a babamiatt nem volt hajlando.....Nincs vagy nem tudok torvényt ellene.Szoval nem torvénybe ütköző ahogy tehéntejet adni csecsemőnek sem.Mégsem kéne...
2015. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyomtass pár tájékoztatót a terhesség közbeni dohányzás veszélyeiről, ártalmairól, rakj rá pár durvább képet, és anonim módon gerillamódszerként ragaszd fel a kijelölt dohányzóhely környékére.


Ez a legjobb amit tehetsz.

Amúgy meg örülj, hogy nem iszik, vagy drogozik. Sajnos az is gyakori, pedig ezek 20.000szer durvábbak mint a dohányzás, a magzat szempontjából.

2015. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Drogozhatna is a hülye idióta! Én brutális dohányos vagyok, mert szeretek cigizni, mégis, mikor a gyerekemet vártam, akkor se cigi, se pia, csak egészséges táplálkozás. A gyerekemnek joga van/ volt egészséges fejlődéshez. Én mindent megtettem. És hogy most szoptatás után megint szívom ezt a szart, hogy a füst se érje, ezt csak az én idiótizmusomnak tudható be.
2015. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kormányt és a világszemléletet ítélem el. Ugyanúgy betiltanám mint a drogot!!
2015. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!