Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy évig tartó dohányzás...

Egy évig tartó dohányzás nagyban károsítja a tüdőt?

Figyelt kérdés
Egy évig dohányoztam régebben. Most kezdtem el rajta gondolkodni vajon milyen mértékben károsított. Meg lehet ezt így tippelni?
2010. márc. 17. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Megtippelni nehéz, attól is függ, hogy mennyit szívtál és milyen minőségűt. Minden esetre nagyon jól tetted, hogy leszoktál. Valószínűleg ettől még olyan nagy gondod nem lett, teljesen hasraütésszerűen én arra tippelnék, hogy mondjuk egy év dohányzás felér kb. 8 jó szmogos városban töltött évvel. Ennyivel lehet öregebb a tüdőd. De ez teljesen alaptalan tipp... :)
2010. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány éves vagy.
2010. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2010. márc. 18. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen cigit szívtál,és milyen gyakorisággal?
2010. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát általában heti 1 doboz, és hát szinte minden fajtát kipróbáltam, ritkán vettem ugyanolyat, de inkább az erősebbeket vettem
2010. márc. 19. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát lassan lassan kifog ürülni a szervezetedből,olyan nagy károkat nem okozott,heti 1 doboz nem nagy mennyiség,és grat a leszokáshoz :).
2010. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. márc. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!