Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket kértek már meg fiatalk...

Titeket kértek már meg fiatalkorúak, hogy vegyetek nekik cigit?

Figyelt kérdés
Ha igen, vettetek? Ha nem, akkor vennétek? Kort és nemet is írjatok!

2015. szept. 7. 09:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A fiatalkorú alatt a 12-17 évesekre gondoltam. Azért tettem fel a kérdést,mert pár napja egy 15éves fiúnak vettem cigit, de utána egy kicsit bűntudatom volt.
2015. szept. 7. 10:01
 2/13 anonim válasza:
100%
Igen, de nem vettem nekik. Mondtam nekik ha ekkora jampik hogy cigizni akarnak akkor a szüleiket kérjék meg hogy vegyenek nekik.:) 22F
2015. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, de nem vettem nekik.

Nem szeretek mások ügyeibe belefolyni.

Ha veszek nekik, akkor lehet, hogy legközelebb jönnek a szüleik és megvernek.

Meg a szabály az szabály.

2015. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, de nem vettem nekik, mivel utálom a dohányzást.
2015. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem még nem, de én kértem fiatal koromban idősebbeket meg és megvették.
2015. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is vennék, nem akarok büntit fizetni.
2015. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Hát pl. 13,14 évesnek tuti nem vennék cigit.De mondjuk egy 17 vagy 16 évesnek hamarabb.Nem tudom,hogy ki hány éves korától kezdett itt cigizni,de azért elég rossz ,amikor nektek sincs cigitek és szivesen rágyújtanátok.Én vennék ha megkérnének tuti :)

Pl.Szlovákiában nincs ilyen nemzeti dohánybolt hülyeség.És jó is.Mert vannak helyek ahol simán adnak el cigit nekünk .. 17/L

2015. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
#8 Jo hat tudjuk h Mo. nm a leg jobb. :) Romaniaba sincs iljen nemzeti dohanybolt cucc...
2015. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen vettem de csak akkor ha minimum 16 éves. Ha én nrm veszem meg neki majd a többi 1000 ember fogja. Bünti nincs érte mivel valaki írta. Azért nem kaphatsz mivel a jogszabály úgy szól, hogy kiskorú számára nem értékesíthető. Mivel én nem értékesítem neki hanem átadom így nem lehet baj belőle mivel elmultam 18 és a számomra értékesítették nem a másik fél felé.
2015. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!