Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek kiadják akkor...

Szerintetek kiadják akkor most már mindig?

Figyelt kérdés
15 vagyok és igen cigizek de nem érdekel mi a véleménye erről a társadalomnak, nem utcán szívom , hogy menőzzek vele, mert nem az.Szóval : Eddig kétszer voltam bent dohányboltba, és mindkétszer kiadták a terméket. Először személyit akartak kérni, de ott sikerült ledumálnom, hogy most nincs nálam de elmúltam 18. Aztán múltkor este olyan 9 körül mentem be, volt már bennem egy kis alkohol ezért elég határozott is voltam. Akkor személyit sem kértek, egyből kiadták. Mindenki zt mondja, hogy többnek nézek ki. Szóval szerintetek most már megpróbálhatom mindig magamnak venni? Mert eddig az volt , hogy valakit be kellett küldenem...
2015. szept. 1. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy fogják mindig kiadni.

Én 28 éves vagyok, de van, hogy tőlem is elkérik, szóval erről ennyit.:)

2015. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálni érdemes?
2015. szept. 1. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha láttásból ismer már az eladó, nem foglalkozik ilyesmivel.

De velem volt már olyan, hogy a megszokott dohányboltba mentem, épp kaszaváltás volt, szerintem vettem már annál az eladónál, aztán azt mondja, hogy személyit kér, persze én már elmúltam 18.

2015. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!