Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék venni egy doboz...

Szeretnék venni egy doboz cigit, de még csak 17 éves vagyok. Tudok valahol venni ahol kiadják, vagy hogy vegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 16:41
 1/5 anonim válasza:
46%
A legtobb dohanyboltban nem fogjak kiadni szemelyi nelkul. Kerj meg valakit aki egy dohanyboltba keszul menni, hogy egy "elnezest, egy xy cigit tudna nekem venni?". Aztan vagy megveszi es par szal cigit es a visszajarot lenyulja, vagy nem vesz. (Meg en se vettem cigit.) 14/l
2015. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs 18 éves barátod?Vagy nem tudsz valakit akit beküldenél helyetted?
2015. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz. Ha nem 10-nek nézel ki, akkor talán szerencséd lesz. Barátaim sorra veszik a cigiket, egy csomó helyen nem kérnek személyit..

17/L

2015. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm van 12-15 évesek, dohányoznak. Kiadják nekik szinte mindenhol személyi nélkül, és láncdohányosok. Pedig egyiksem néz ki 18-nak.
2015. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nincs 18 körüli haverod akkor a családodban biztos van olyan aki lazább és megveszi neked... De amúgy ha a Dohánybolt előtt vársz egy 10percet biztos jön olyan ember aki meg veszi neked feltéve ha nem nézel ki 12-nek...
2015. jún. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!