Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Horvatorszagban Makarskan...

Horvatorszagban Makarskan kiadjak valahol 18 even alul a cigit? Surgos!

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Kiadja. A szállodában a portás.
2015. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vmi ertelmes valasz?
2015. júl. 4. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott nincs dohánybolt tehát kiagyják föleg ha turista vagy.
2015. júl. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi mar csak azt nemtudom h kerjem inkabb horvatul vagy angolul?
2015. júl. 7. 11:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg valahol kivan irva h 18 Even aluliaknak nem adjak ki, es valahol meg nem inkabb hova erdemes menni? Van egy souvenir bolt is aholt nyitottan ottvan a cigis polc, meg van ilyen bode de ott meg ujsagokat arulnak meg ilyenek...
2015. júl. 7. 11:59
 6/8 Pátri Zoltán válasza:
74%
Egyszerűbb, ha leszoksz! Anyagilag is jobban jössz ki. Az árán vehetsz egy jó bicajt, aztán mehet a kerózás!
2015. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Fiatalember, nekem 40 éve nem volt égő cigaretta a számban. A bátyámat eltemettük a dohányzás miatt. A egyik testvéremnek miután kétszer kiújult a tüdőbetegsége azt mondta az orvos, hogy már nem lehet megműteni, mert nem marad elég légzőfelület az életben maradáshoz. Mindjárt tudta, hogy abba kell hagynia a dohányzást. Valóban ide akarsz eljutni? Csak abban ne reménykedj, hogy Téged mindez nem érhet el. A legnagyobb büntetésed a dohányzásért az lesz, hogy végig kell majd nézned, amikor a gyerekeid sírnak a kórházi ágyad mellett, mert már tudják, hogy nincs mentség. Még az is a gondom, hogy a cigaretta ára nem fedezi az általa okozott betegségek eü. költségeit. Következésképp minden nem dohányzó fizeti ezt meg, ahelyett, hogy jóléti kiadásokra fordítanák ezt az irdatlan mennyiségű pénzt.
2015. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 II.Gyuresz válasza:
Remélem nem,szolgálnak ki, de ez sosem akadály, aki szívni akarja. Én dohányoztam nem kicsit. Egyik nap rosszul lettem (12 éve). Akkor letettem a cigit. Azóta nem gyújtottam rá. Nem használtam semmit a világon, csak az akaratomat. Könnyen ment, sokkal könnyebben, mint azt valaha is gondoltam. Szokj le, a pénzt meg költsd valami másra. Jobban jársz!
2015. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!