Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A vízipipával belehet "állni"?

A vízipipával belehet "állni"?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha kicserélem a vizet vodkára? Mit fogok elérni vele? :D

2015. jún. 9. 17:30
 1/5 anonim válasza:
Azt hallottam, hogy brutálisan üt:) hiszen a vodka pára, azért sokkal gyorsabban felszívódik, kis mennyiség is beüt.
2015. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%

Nehogy a víz helyett az egész vodka legyen , mert ott halsz meg...

Egy nagyon kevés is elég... Olyanokat szoktam tömni , hogy már csak sima vízzel beszédülök. Ha még csapatsz hozzá egy kis vodkát akkor elég durva lesz.

2015. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
okádni fogsz de brutálisan.
2015. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 válaszolóhoz szolok (vagy aki tudja) pontosan, mennyit tegyek bele cl? dl? :D
2015. jún. 10. 10:46
 5/5 Pepii98 válasza:
En egyszer egy mar reszeg pillanatomban viz helyett beleontottem a vodkat, meg harom masik piat is. Egyebkent szivtam meg belole elg sokat, ugy nez ki, hogy meg elek es virulok, szoval tegyel bele nyugodtan alkoholt csak hamar odaig jutsz, hogy nem fog belole tobb kelleni. Egyebkent javaslom a: tej, kave, limonade, energiaital es kremlikoroket. Tejjel nem olyan jo, citromlikort meg ne tegyel bele mert uristen de rossz xD
2017. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!