Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egy 0,5 szál füvescigitől...

Atomkaa4ever kérdése:

Egy 0,5 szál füvescigitől belehet tépni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 17:52
 1/10 Borosta2 ***** válasza:
attól függ milyen erős és mennyire vagy hozzászokva de szerintem be.
2015. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most fogom kipróbálni elősször hétvégén,és milyen érzés lenne ha betépek?
2015. febr. 19. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Fél száltól simán! Egy darab jointot nem ritka, hogy 4-5 ember is szív!
2015. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan érzés mindha szállnál meg el lazulsz utána gyenge vagy.Egyik ismerősömtől tudom de én tuti nem próbálnám ki.
2015. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Borosta2 ***** válasza:
csak álmos leszel tőle mintha nagyon részeg lennèl rosszullét nélkül.
2015. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Általában 1 gramm zöldet 3-4 ember szokta szívni, ha már nem "kezdők".


Ha meg akarsz bizonyosodni arról hogy kellő mértékben be fogsz tépni, akkor kérdezd meg hogy mennyi fű van benne.

Egy embernek kb 0.2-0.3 gramm szükséges ahhoz, hogy repüljön, de ez nyilván függ a minőségétől.


Tekintve hogy még soha nem szívtál, szerintem néhány slukktól kész leszel, úgyhogy ne aggódj amiatt, hogy esetleg túlszívod magad, észre fogod venni ha beálltál. :)(nagyon ritka, és a legrosszabb amit történhet, hogy hánysz)


Jó szórakozást!


18/f,

már 3 hónapja tiszta

2015. febr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megtöltik minimum 1g-vel jah simán ha most szívsz elsőnek. Olyan mintha innál csak 2-3 óráig tart és nincs másnaposság. legjobb :D
2015. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a legtöbben az első alkalmakkor nem éreznek semmit... pontosabban, utólag erről számolnak be, mivel fogalmuk nincs róla, mit nem éreznek...

a fű az aktuális tudatállapotot fokozza, ha jó kedved van, röhögni fogsz mindenen, ha be vagy depizve, akkor még jobban be leszel, ha pedig szorongasz, akkor már számíthatsz is életed első pánikrohamára.

30/f

2015. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgy az, hogy fél szál, az semmit nem takar, én magamnak 0.3-0.5grammot szoktam 1 szálba tekerni, de volt már, hogy ismerősöm, akit utálok, ki akarta velem próbálni, neki tekertem olyan kis 2grammost cigit, hogy alig mertem beleszívni.

De itthon már nem csinálom egy ideje, csak Hollandiában, szerencsére melóm miatt sokszor eljutok.

2015. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
39%
Füvezzél, az megy.
2015. febr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!