Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Természetes szenet belehet...

Természetes szenet belehet villanytűzhelyen gyújtani, vagy grillező, mini sütőn?

Figyelt kérdés
Szóval van ilyen grillező,meg lehet benne melegszendót csinálni,a tetején van a fém szál,be lehet valahogy gyújtani?

2015. márc. 2. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én villanytűzhelyen csináltam, mert sajnos nem volt más. Ott lassan de beizzik a szén, viszont ott marad a nyoma.
2015. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egybaba ***** válasza:

A faszenes grillezőt szabadtéri ételkészítésre használják. Zárt térben széndioxid termelése miatt nem ajánlott.

Faszenet nagy áruházlancok kerti, barkács osztályain, vagy bármelyik benzinkúton lehet venni. Begyújtani gyújtófolyadékkal szokták. Ráspiccolod és sima gyufával meg gyújthatod. Amúgy ha sima gyufából pár szálat melléteszel gyújtatlanul és egyet meggyújtasz , majd lassan a lángot a szén felé fújod valameddig úgy is felizzik.

2015. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem arra gondolok amire te,ez egy mini sütő,felül vannak a fém szálak és ott melegít.Árammal működik,és a vízipipához akarok szenet gyújtani vele,csak kérdezem,más is csinálta már?
2015. márc. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!